نئو یک پلتفرم و شبکه بزرگ است که ارز دیجیتال NEO جزئی از این شبکه است. این شبکه، در سال 2014 توسط دو توسعه‌دهنده چینی به نام‌های Da Hongfei و Erik Zhang ایجاد شد. این پلتفرم برای ارائه خدمات به شرکت‌ها و سازمان‌ها در زمینه‌هایی مانند امنیت، هویت دیجیتال، تبادل داده‌ها و قراردادهای هوشمند طراحی شده است.

NEO قابلیت اجرای قراردادهای هوشمند را با استفاده از زبان برنامه‌نویسی #C و VB.Net فراهم می‌کند که کار بسیاری از توسعه‌دهندگان را آسان نموده است. همچنین، NEO از الگوریتم گواه اثبات سهام Proof of Stake (PoS) به نام dBFT استفاده می‌کند که مصرف انرژی کمتری نسبت به الگوریتم Proof of Work (PoW) دارد.

NEO در حال حاضر یکی از ارزهای دیجیتال محبوب در چین است و در بسیاری از صنایع از جمله بانکداری، بیمه، سلامت و زیرساخت‌های شهری استفاده می‌شود.

در حال حاضر ارزش بازار NEO تقریباً 659.75 میلیون دلار است. ارز دیجیتال NEO در رتبه 64 بازار قرار گرفته و 0.05 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 9.41 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان NEO

نقطه طلایی ورود 5 تا 7
نقطه منطقی ورود 7.5 تا 9

دوستانی که قصد هولد بلند مدت دارند می‌توانند الان مقداری خرید کنند و درصورت افت قیمت، پیشنهاد می‌کنیم بیشتر خرید کنید.

چگونه ارز دیجیتال NEO را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال NEO می‌توانید با مراجعه به صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.