ارز دیجیتال Smooth Love Potion (SLP) یک توکن بازی مبتنی بر استاندارد ERC-20 است که از شبکه بلاک چین بیت کوین کش (BCH) استفاده می‌کند. این توکن به طور ویژه برای بازی محبوب Axie Infinity طراحی شده است. توکن SLP به طور نامحدود عرضه شده و منبع اصلی درآمد برای بازیکنان Axie Infinity است.

در اکوسیستم DeFi این بازی، بازیکنان می‌توانند از ارز SLP برای پرورش حیوانات خانگی دیجیتالی به نام Axie استفاده کنند. سپس این حیوانات دیجیتال را می‌توان به عنوان یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) به بازیکنان دیگر فروخت. SLP را می‌توان در صرافی‌های معتبر ارزهای دیجیتال مانند Binance معامله کرد و همچنین برای خرید ارز دیجیتال SLP با کارمزد پایین می‌توانید از طریق صرافی بیتکس روم هم اقدام نمایید.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال SLP

  • کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano S)
  • کیف پول‌های نرم‌افزاری، از جمله تراست والت و اکسودوس

در حال حاضر ارزش بازار SLP تقریباً 58.35 میلیون دلار است. ارز دیجیتال SLP در رتبه 322 بازار قرار گرفته و 0.005 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.0014 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان SLP

نقطه طلایی ورود 0.0007 تا 0.00099
نقطه منطقی ورود 0.001 تا 0.0013

این ارز هم اکنون در نقطه بسیار خوبی قرار دارد و هولدرهای بلند مدت نیز می‌توانند حداکثر ۵ درصد از سرمایه خود را در این ارز سرمایه‌گذاری کنند.

چشم انداز:

ارز دیجیتال SLP پتانسیل رسیدن به قیمت یک دلار را هم دارد.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

چگونه ارز دیجیتال SLP را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال SLP می‌توانید با مراجعه به صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.