Picpay، یک برنامه پرداخت و کیف‌پول دیجیتال، اکنون تجارت رمزنگاری برای بیش از 30 میلیون کاربر را در برزیل فراهم کرده است. این شرکت که ماه گذشته این عرضه را اعلام کرده بود، اکنون به مشتریان خود اجازه می‌دهد تا ارزهای دیجیتال را در پلتفرم خود نگهداری کرده و خرید و فروش کنند. این سازمان برای ارائه این خدمات با Paxos، صادرکننده استیبل‌کوین pax dollars شریک شد.

راه‌اندازی خدمات تجارت رمزنگاری در برزیل

شرکت‌های فین‌تک رمزارز را به عنوان راهی برای آشنا کردن مشتریان خود با ارزهای دیجیتال به عنوان یک فرصت سرمایه‌گذاری جایگزین معرفی می‌کنند. Picpay، یکی از بزرگترین اپلیکیشن‌های پرداخت و کیف‌پول در برزیل، از عرضه برنامه خدمات معاملات ارز دیجیتال خود در این کشور خبر داد. این شرکت که در حال حاضر بیش از 30 میلیون کاربر فعال دارد، به آنها اجازه می دهد تا ارزهای دیجیتال را مستقیماً از طریق برنامه خود خریداری، نگه دارند و بفروشند.

انجام معاملات و تسویه حساب توسط Paxos، یک پلتفرم خدمات بلاکچین مستقر در نیویورک ارائه خواهد شد. در اولین ورژن این سرویس، Picpay فقط بیت کوین، اتریوم و استیبل کوین دلاری خود Paxos، USDP را در صرافی داخلی خود فهرست می‌کند. با این حال، این شرکت قصد دارد بیش از 100 ارز دیجیتال را پشتیبانی کند.

برونو گرگوری، رئیس بخش رمزنگاری در Picpay، درباره اهمیت این توسعه جدید اظهار داشت: “هدف ما هدایت بازار کریپتو با حذف پیچیدگی‌هایی است که هنوز با آن همراه است. همچنین قصد داریم اطلاعات مربوط به فناوری را گسترش دهیم تا همه بتوانند از این دارایی و فناوری استفاده کنند.”

استیبل کوین و طرح‌های پرداخت

Picpay قصد دارد با ارائه تجارت رمزنگاری به برزیلی‌ها، از ورود به بازار کریپتو در برزیل فراتر رود. این سازمان در حال کار بر روی سرویسی است که به کاربران کریپتو اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به مبادله این دارایی‌ها با پول فیات، مستقیماً با کریپتو پرداخت کنند.

به همین ترتیب، این سیستم دارایی‌های ارزهای دیجیتال را برای بازرگانانی که رمزارز دریافت می‌کنند، نقد می‌کند و از نوسانات محافظت می‌کند. همچنین به آنها اجازه می‌دهد دارایی‌های پایدار را ذخیره کنند. در همین راستا، Picpay قصد دارد استیبل کوین واقعی برزیلی خود را منتشر کند تا از آن برای پرداخت با اپلیکیشن یا کیف‌پول دیگری استفاده کند.

بر اساس اظهارات Anderson Chamon، یکی از بنیانگذاران و معاون محصولات و فناوری Picpay، این تصمیمات به گردشگران این امکان را می‌دهد که این توکن را در هر صرافی خریداری کنند.

منبع: bitcoin.com