کریستیانو رونالدو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال اخیرا خبرساز شد؛ اما این بار نه به دلیل فعالیتش در داخل زمین فوتبال بلکه دلیل آن حضور پررنگ او در فضای NFT و ارائه دومین مجموعهNFT  شخصی‌اش بود. لازم به ذکر است مجموعه NFT رونالدو امروز در تاریخ 3 جولای در صرافی بایننس عرضه می‌شود.

کلکسیون جدید NFT فوق ستاره پرتغالی ForeverCR7: The GOAT نام دارد که به نظر می‌رسد بر روی دوران حرفه‌ای فوق‌العاده این فوتبالیست و گل‌های زده شده او در زمین فوتبال تمرکز دارد. این مجموعه NFT که بر روی پلتفرم بایننس عرضه خواهد شد دارای 20 طرح مختلف است که هر کدام نشان‌دهنده یکی از گل‌های خارق‌العاده این سوپراستار پرتغالی است.

طراحی این NFTها از نظر کمیاب بودن به چهار دسته تقسیم می‌شود که هر دسته ویژگی‌های خاص خود را به خریداران ارائه می‌دهد.

همچنین یکی از قابل توجه‌ترین NFTهای این مجموعه که بسیار کمیاب است، از شش طرح مختلف ایجاد شده و بسیار ارزشمند خواهد بود. شایان ذکر است مجموعه NFT رونالدو، مزایایی فراتر از مالکیت دیجیتال را به خریداران ارائه می‌دهد. با خرید این توکن‌ها، خریداران یک پیراهن ورزشی با امضای کریستیانو رونالدو را به عنوان جایزه دریافت می‌کنند که هدیه‌ای ارزشمند برای هر طرفدار فوتبال است.

چالش‌های NFT رونالدو

مجموعه NFT رونالدو که قرار است امروز در بایننس عرضه شود، اولین مجموعه‌ای نیست که این فوتبالیست ارائه کرده است. او سال گذشته اولین مجموعه NFT خود را راه‌اندازی کرد که با مشکل مواجه شد و مورد استقبال قرار نگرفت.

اولین مجموعه NFT رونالدو تنها یک هفته پس از سقوط صرافی FTX منتشر شد. سقوط این صرافی تاثیر قابل توجهی بر کل صنعت ارزهای دیجیتال و کاهش اعتماد سرمایه‌گذاران داشت. با این حال، محبوبیت روزافزون و درک بهتر NFTها توسط اعضای جامعه می‌تواند دومین مجموعه NFT رونالدو را برای مخاطبان زیادی جذاب کند.

منبع: coingape