رمز ارز یرن‌فایننس (YFI) در چند ساعت گذشته تقریبا ۴۵ درصد از ارزش قیمت خود را از دست داد و نرخش از ۱۴۵۰۰ دلار به ۸۳۰۰ دلار افت پیدا کرد. اما علت این کاهش 45 درصدی قیمت ارز دیجیتال یرن فایننس در چند ساعت چه بود؟

بازار ارزهای دیجیتال به این پروژه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های اکوسیستم دیفای نگاه می‌کند که در حال حاضر، فروش انبوهی را تجربه می‌کند. این کاهش ناگهانی، نگرانی‌ها و گمانه‌زنی‌هایی را در جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کرد.

قیمت یرن‌فایننس در ماه نوامبر بیش از ۱۶۰ درصد افزایش یافته بود و به بالاترین سطح ۱۵۵۹۱ دلار دست یافت. در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت این ارز از ۱۴۵۰۰ دلار به ۸۳۰۰ دلار کاهش یافت که نشان‌دهنده افت ۲۵۰ میلیون دلاری ارزش بازار این ارز، تنها در چند ساعت است.

ارزش بازار یرن‌فایننس دوباره در حال افزایش است، اما سرمایه‌گذاران به دلیل سقوط ناگهانی اعتماد خود را به این ارز از دست داده‌اند. برخی از کارشناسان معتقد هستند که این یک تقلب آشکار توسط افراد داخلی این پروژه است؛ زیرا تقریباً نیمی از کل توکن‌های یرن‌فایننس در ۱۰ کیف پول نگهداری می‌شود.

45 درصدی قیمت ارز دیجیتال یرن‌فایننس2

بر اساس داده‌های Coinglass، در طی ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۵ میلیون دلار از توکن YFI به فروش رفته است. علاوه بر این، نرخ سود باز (OI) در ارز یرن‌فایننس به طرز چشمگیری افزایش یافته است که نشان‌دهنده این است که معامله‌گران به دنبال پوزیشن‌های فروش در این ارز هستند.

منبع : coingape.com

لینک مطلب : کاهش 45 درصدی قیمت ارز دیجیتال یرن‌فایننس