FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

هنری چانگ مدیر عامل Wemade، گفت که با افزایش اعتماد به نفس توسعه‌دهندگان، آزمایشات بیشتر و پیچیده‌تری از عناصر بلاکچین در بازی‌ها انجام خواهد شد.

بازی‌های Web3 با وجود بازار خرسی از خود انعطاف نشان دادند. متخصصان فعال در این زمینه پیش‌بینی کرده‌اند که سال آینده برای حوزه بازی‌های بلاکچین پر حادثه‌تر خواهد بود.

هنری چانگ مدیر عامل شرکت بازی Wemade، باور دارد که بازی‌های مبتنی بر بلاکچین در سال 2024 افزایش خواهند یافت. چانگ در صحبت با کوین تلگراف گفت که برنامه‌های پیچیده‌تری از Web3 در بازی‌ها وجود خواهد داشت.

چانگ در ادامه افزود:

با افزایش تجربه و اعتماد به نفس توسعه‌دهندگان، ما شاهد آزمایشات بیشتر و پیچیده‌تر از عناصر بلاکچین خواهیم بود. همچنین تنوع گسترده‌تری از بازی‌های Web3 را در ژانرهای مختلف خواهیم داشت.

چانگ همچنین گفت که استودیوهای بازی بیشتر ملزم به گنجاندن بازی‌های با Web3 هستند. این امر به دلیل ویژگی‌های ذاتی بازی‌های بلاکچین است که جریان‌های درآمدی جدید، تجربیات جدید و تعامل جامعه را از طریق مزایای دارای توکن ارائه می‌کند.

بازی‌های بلاکچین مالکیت دارایی‌های درون بازی را به گیمرها باز می‌گردانند. این بازی‌ها همچنین اقتصاد دنیای واقعی را به بازی‌ها متصل و قابل اجرا می‌کنند.

برای خرید توکن بازیهای بلاک‌چینی و زمین‌های متاورس با کمترین قیمت و کارمزد می‌توانید از طریق کانال تلگرامی Land Of Pay اقدام نمایید.

Bartosz Skwarczek بنیان‌گذار و مدیر عامل G2A Capital Group، احساسات چانگ را تکرار و گفت که در سال 2024 شاهد همکاری بیشتری بین بازیگران صنعت سنتی و استارت آپ‌های Web3 وجود خواهد داشت.

منبع: cointelegraph.com

منبع مطلب: دنیایی جدید برای بازی‌های بلاکچین