در این مطلب پیش‌بینی قیمت بیت‌ بات (BitBot) با حفظ سطح کلیدی بیت‌ کوین صورت پذیرفته است. بیت‌ بات به دنبال تبدیل شدن به برترین ربات معاملاتی در تلگرام است. ویژگی “نگهداری‌نشده” این پروژه، جامعه معاملات رمزارز را پیش از راه‌اندازی هیجان‌زده کرده است. ورود مداوم پول جدید از طریق صندوق‌های قابل معامله در بورس و هاوینگ آینده بیت‌ کوین، عوامل کلیدی صعودی برای پیش‌بینی قیمت بیت‌ بات هستند.

ارزهای دیجیتال امروز در حال رشد هستند و دو ارز دیجیتال برتر، بیت‌ کوین و اتریوم، افزایش‌های اندکی را تجربه کرده‌اند. با تلاش بازار برای احیا، توجه سرمایه‌گذاران به پروژه جدید ارز دیجیتال، بیت‌ بات، نشان می‌دهد که این پروژه می‌تواند یکی از بهترین توکن‌ها برای خرید در سال جاری باشد.

توجه به اینکه بازار انتظار محرک بیشتری از صندوق‌های قابل معامله در بورس مبتنی بر بیت‌ کوین دارد، خوش‌بینی تازه‌ای نسبت به تأیید احتمالی صندوق‌های قابل معامله در بورس مبتنی بر اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) به وجود آمده‌است. این چشم‌انداز، معامله‌گران را به دنبال فرصت‌های بالقوه جدید به سفری تازه سوق داده‌است.

یکی از حوزه‌هایی که بیشترین توجه را به خود جلب کرده است، فضای معاملات رمزارز مبتنی بر تلگرام است.

ربات‌های تلگرام دسترسی به ابزارهای معاملاتی خودکار را فراهم می‌کنند، که شامل اسنایپینگ (sniping) و کپی تریدینگ (copy trading) می‌شود. امروزه تقریباً اکثر این راه‌حل‌ها ادغام هوش مصنوعی (AI) را به عنوان یک قابلیت کلیدی تبلیغ می‌کنند.

با این حال، بیت‌ بات با ارائه اولین راه‌حل معاملاتی غیرحضانتی در تلگرام، از سایرین متمایز می‌شود. این حرکت پیشگامانه که اطمینان می‌دهد «کلیدها، کیف پول و دارایی‌های شما متعلق به خودتان هستند»، پروژه جدید را نسبت به سایر ربات‌های معاملاتی مانند یونی‌بات (Unibot) و بانانا گان (Banana Gun) برتری بخشیده است.

کلید تمایز بیت‌ بات، تمرکز بر امنیت کاربر است. برخلاف برخی ربات‌های دیگر که برای راحتی، امنیت را فدا می‌کنند، بیت‌ بات با پیاده‌سازی راه‌حل نگهداری شخصی (self-custody) که از فناوری MPC شرکت KnightSafe بهره می‌برد، از این معامله اجتناب می‌کند.

شرکت غیرمتمرکز نگهداری دارایی‌های دیجیتال خودکار (decentralized digital self-custody firm) با فناوری کیف پول خود، اطمینان می‌دهد که کاربران کنترل کاملی بر دارایی‌های خود دارند و این موضوع به اقدامات کلی ایمنی اضافه می‌شود.

بنابراین، راه‌اندازی قریب‌الوقوع بیت‌ بات، جامعه‌ی معاملات رمزارز در تلگرام را به شدت هیجان‌زده کرده است.

امنیت و ارائه ابزارهای معاملاتی در سطح مؤسسات مالی، بیت‌ بات را به یکی از مورد انتظارترین ربات‌های معاملات رمزارز در بازار تبدیل کرده است.

دارندگان توکن بیت بات علاوه بر اینکه از سهمی از درآمد روزانه بهره‌مند می‌شوند، به مزایای انحصاری دیگری همچون تخفیف‌ها و دریافت رایگان ارز دیجیتال (ایردراپ) نیز دسترسی خواهند داشت. معامله‌گران به شدت به این مزایا، به همراه ویژگی‌های معاملات غیرحضانتی، ضد جعل تراکنش (anti-MEV) و ضد کلاهبرداری (anti-rug pull)، علاقه‌مند هستند که همگی باعث شده‌اند این ربات در صدر لیست بهترین ربات‌های معاملاتی تلگرام با هوش مصنوعی برای بسیاری از کاربران قرار گیرد.

بیت‌ بات در بحبوحه این شور و اشتیاق، با سرعت از هشت مرحله اول پیش‌فروش عبور کرد.

در حال حاضر، بیت‌ بات در مرحله ۹ پیش‌فروش قرار دارد و تاکنون موفق به جمع‌آوری بیش از ۱.۹ میلیون دلار سرمایه شده است. قیمت فعلی توکن ۰.۰۱۴۸ دلار است و طی ۶ مرحله باقی‌مانده به تدریج افزایش پیدا می‌کند تا در نهایت به ۰.۰۲ دلار در مرحله نهایی برسد.

علاوه بر مزیت اولیه خرید با قیمت تخفیف خورده در پیش‌فروش، شرکت‌کنندگان همچنین می‌توانند در قرعه‌کشی‌ها و از پاداش‌های معرفی (referral bonus) بهره‌مند شوند که در حال حاضر معادل ۵ درصد است.

بیت‌ بات قرار است توکن خود را در سه ماهه دوم سال جاری در صرافی‌های ارز دیجیتال لیست کند. نقشه راه پروژه همچنین به راه‌اندازی ربات معاملاتی غیرحضانتی در همین بازه زمانی اشاره دارد. با توجه به نمایش‌های اولیه نحوه عملکرد ربات که اخیراً در به‌روزرسانی‌های محصول ارائه شده است، جامعه‌ی کاربری انتظار زیادی برای راه‌اندازی این پلتفرم دارد.

این عامل (لیست شدن توکن در صرافی‌ها و راه‌اندازی ربات معاملاتی) می‌تواند با سایر محرک‌های مثبت ترکیب شود و در ماه‌های آینده باعث افزایش قیمت بیت‌ بات شود. در راس این عوامل پیش‌برنده، احتمال انفجار بازار گاوی برای بیت‌ کوین قرار دارد.

ارز دیجیتال پیشرو، بیت‌ کوین، از بالاترین قیمت تاریخی خود که بالاتر از ۷۳ هزار دلار بود، عقب‌نشینی کرده است. با این حال، با توجه به اینکه به نظر می‌رسد صندوق‌های قابل معامله در بورس مبتنی بر بیت‌ کوین (Bitcoin ETF) در ابتدای مسیر پذیرش گسترده قرار دارند و هاوینگ بیت‌ کوین نیز چند هفته دیگر در پیش است، کارشناسان می‌گویند قیمت بیت‌ کوین ممکن است در سال ۲۰۲۴ از مرز ۱۰۰ هزار دلار عبور کند.

با توجه به اینکه پس از راه‌اندازی، قیمت یونی‌ بات (Unibot) رشدی ۲۰۰ برابری را تجربه کرد، بیت‌ بات که یک ربات معاملاتی برتر ارائه می‌دهد، می‌تواند عملکردی درخشان‌تر از آن داشته باشد. بسته به قیمت عرضه اولیه، به نظر می‌رسد قیمت بیت‌ بات در این دوره صعودی بازار، هدف ۱ دلاری را دنبال کند.

منبع: coinjournal

لینک خبر: پیش‌بینی قیمت بیت‌ بات