FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

Bitfarms یکی از بزرگترین ماینرهای بیت کوین جهان، باور دارد که هاوینگ بیت کوین در آینده فرصت‌های رشد بسیاری را به وجود می‌آورد.

Bitfarms یک شرکت کانادایی استخراج بیت کوین، به طور چشمگیری فعالیت‌های خود و همچنین میزان بیت کوین استخراج شده را نسبت به ماه قبل افزایش داده است.

این شرکت کانادایی مقدار 411 بیت کوین را در سپتامبر 2023 استخراج کرد. این مقدار 7.3 درصد نسبت به ماه قبل افزایش داشته است. از این مقدار استخراج شده 362 بیت کوین را فروخت که ارزشی معادل 9.5 میلیون دلار داشت. Bitfarms همچنان 703 بیت کوین را به ارزش تقریبی 20 میلیون دلار در اختیار دارد.

این افزایش تولید ماینینگ شرکت Bitfarms به دلیل نصب ماینرهای جدید و نیرو بخشیدن به تاسیسات آرژانتینی خود در ریوکوارتو است. با این عملکردهای جدید ظرفیت عملیاتی Bitfarms به 233 مگاوات رسیده که موجب افزایش 24 درصدی در سال 2023 شده است.

هاوینگ بیت کوین

جف مورفی مدیر عامل Bitfarms، معتقد است که بسیاری از بهترین فرصت‌های رشد از نصف شدن بیت کوین بعدی به وجود می‌آید. طبق انتظارات نصف شدن پاداش یا هاوینگ بیت کوین در آوریل 2024 رخ خواهد داد. هاوینگ بیت کوین هر 4 سال یکبار رخ می‌دهد که منجر به نصف شدن پاداش بیت کوین می‌شود. در حال حاضر پاداش هر بلوک 6.25 بیت کوین بوده که در هاوینگ بعدی به 3.125 بیت کوین کاهش می‌یابد.

مورفی در ادامه گفت: «در خصوص این منظور ما بر زیرساخت‌ها و قدرت ترازنامه متمرکز شده‌ایم. این امر انعطاف پذیری مالی را برای جهت حرکت تهاجمی در زمان رشد فراهم می‌کند.»

Bitfarms با وجود اینکه افزایش قابل توجهی را در سپتامبر 2023 داده، اما باز نسبت به سال قبل 14.6 درصد کاهش داشته است. این شرکت در سال گذشته حدود 3692 بیت کوین را استخراج کرد.

در همین حال مشکل استخراج بیت کوین 2.7 درصد افزایش ماهانه داشته و در همین راستا استخراج‌کنندگان انتظار دارند که قیمت بیت کوین شاهد افزایش باشد. طبق برآوردها دشواری استخراج بیت کوین طی تنظیم مجدد خودکار در 2 اکتبر، 0.7 درصد کاهش خواهد یافت.

منبع: cointelegraph.com

منبع مطلب: هاوینگ بیت کوین فرصتی برای رشد