بسیاری از سرمایه‌گذاران باور دارند که قیمت بیت کوین به 1 میلیون دلار می‌رسد درحالی که آنتونی پمپلیانو یک سرمایه‌گذار بیت کوین می‌گوید، قیمت یک شبه دو برابر نخواهد شد حتی با تایید ETF.

در حالی که آماده سازی برای صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) ادامه دارد، مدیران از سراسر جامعه ارزهای دیجیتال نظرات خود را در خصوص این امر به اشتراک می‌گذارند.

Michael Sonnenshein مدیر عامل Grayscale، باور خود را به اشتراک گذاشت و گفت دوباره خوش‌بینی‌های زیادی در بازار بیت کوین وجود دارد. همچنین بسیاری از سرمایه‌گذاران در حال اضافه کردن بیت کوین به سرمایه خود هستند. وی افزود که مشتاقانه منتظر ظهور ETF‌های نقطه‌ای است.

پلتفرم Grayscale یکی از پیشتازان تایید ETF نقطه‌ای بیت کوین است. نمایندگان Grayscale در ملاقات خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در خصوص جزئیات تایید ETF نقطه‌ای بیت کوین بحث کردند.

علاوه بر سرمایه‌هایی که به بیت کوین سرازیر می‌شود، سرمایه‌گذاران معتقدند که ETFها قیمت بیت کوین را تا 1 میلیون دلار افزایش می‌دهند.

رقابت بین مدیران دارایی منجر به یک جنگ تبلیغاتی خواهد شد که این امر برای بیت کوین خوب است.

مایکل سیلر یکی از بنیان‌گذاران MicroStrategy، باور دارد که ETF بیت کوین مهمترین پیشرفت وال استریت طی 30 سال گذشته خواهد بود.

سیلر گفت:

ETFها کاتالیزوری در جهت هدایت بیت کوین هستند. همچنین تایید ETF، راه را برای سرمایه‌گذاران خرده‌فروش و نهادی اصلی برای قرار گرفتن در معرض بیت کوین باز می‌کند.

درحالی که بسیاری معتقدند که قیمت بیت کوین افزایش خواهد یافت اما برخی باور دارند که قیمت یک شبه دو برابر نخواهد شد؛ حتی با تایید ETF.

آنتونی پمپلیانو سرمایه‌گذار کریپتو، معتقد است که با وجود اینکه ETF یک توسعه فوق‌العاده صعودی است اما نمی‌تواند بازار بزرگی را جابه‌جا کند.

در همین حال الیور ولز یک حامی بیت کوین، خرید ETF را با خرید بیت کوین واقعی مقایسه کرد. ولز در همین راستا گفت خرید ETF بیت کوین نقطه‌ای، مانند خرید بیت کوین کاغذی است. وی افزود که سرمایه‌گذاران واقعی بیت کوین، فقط با بیت کوین واقعی و بدون هزینه نگهداری معامله می‌کنند.

منبع: cointelegraph.com

منبع مطلب: بیت کوین با تایید ETF افزایش خواهد یافت یا خیر؟؟