پروژه‌ی معجزه قرن!

این پروژه، یک رهبری نوآورانه در دنیای فناوری و بلاک چین است که قصد دارد تا با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، مواجه با چالش‌های جهانی را تسهیل و راه‌حل‌هایی بهینه برای آنها ارائه دهد. با پروژه صرافی، ما به دنبال ایجاد تغییراتی اساسی در مسائلی همچون مدیریت سرمایه، توسعه اقتصادی و رفاه اجتماعی هستیم.

برخی از ویژگی‌های برجسته‌ی این پروژه عبارتند از:

  • استفاده از تکنولوژی‌های نوین مانند هوش مصنوعی و بلاک‌ چین برای حل مسائل پیچیده.
  • تمرکز بر روی ایجاد تغییرات مثبت و دائمی در زندگی انسان‌ها و بهبود کیفیت زندگی.
  • همکاری با متخصصان و فعالان برجسته در حوزه‌های مختلف به منظور دستیابی به راهکارهای کارآمدتر.

ما به دنبال جذب سرمایه‌گذارانی هستیم که علاقه‌مند به ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود هستند و می‌خواهند در پروژه‌ای موفق و نوآورانه سرمایه‌گذاری کنند. با پیوستن به این پروژه، شما فرصتی بی‌نظیر برای سرمایه‌گذاری در آینده‌ای روشن و پر از امید خواهید داشت.

اگر شما نیز می‌خواهید به عنوان یکی از سرمایه‌گذاران این پروژه به ما بپیوندید و به همراه ما به سوی دنیایی بهتر حرکت کنید، با ما تماس بگیرید و از فرصت فراگیر شرکت در این ماجراجویی بین‌المللی بهره‌مند شوید.

بنیانگذار پروژه معجزه قرن

در دهه‌های اخیر، علی‌اکبر توسل نامی شناخته شده است، شخصی که با سابقه‌ای مالی ۲۳ ساله به عنوان یکی از افراد فعال در صنعت بانکداری و توسعه بلاک‌چین به شهرت رسیده است.

زندگی حرفه‌ای وی از ۲۳ سال پیش آغاز شده و تاکنون به برخی از مهم‌ترین ارکان مالی جامعه خدمت کرده است. با ۱۳ سال سابقه به عنوان کارمند بانک، با تجربه‌های متعددی در حوزه بانکداری و امور مالی مواجه شده است.

از سال ۱۳۹۱، علی‌اکبر توسل به دنیایی جدید و پویای توسعه بلاک ‌چین وارد شده است. این صنعت جدید، با فرصت‌ها و چالش‌های خود، وی را به سوی پروژه‌هایی همچون فارم عقرب، دستگاه تولید بیوگاز، دستگاه تولید آب از هوا و سایر پروژه‌های متنوع و نوآورانه سوق داده است.

علی‌اکبر توسل با عصاره‌ای از تجربیات حرفه‌ای خود، از پروژه‌ای با نام عظیم معجزه قرن پرده برمی‌دارد، یک پروژه که او آن را همانند یک ابرچاه نفت، منبعی از ثروت و پتانسیل بزرگ می‌داند.

مروری بر فعالیتهای پروژه

پروژه معجزه قرن در حال حاضر بر روی سه پروژه اصلی: شامل سایت کریپتونگار، سایت صرافی ارز دیجیتال بیتکس روم و کل شبکه‌های اجتماعی مجموعه تمرکز نموده است. تا به امروز، این پروژه‌ها به‌طور کامل موفق بوده‌اند و درصد قابل‌توجهی از رشد را تجربه کرده‌اند. به طور یقین این رشد و توسعه همچنان  ادامه داشته و روز به روز افزایش خواهد یافت.

تمام این دستاوردها حاصل تجربیات، شکست‌ها، پیروزیها، سختی‌ها و تلاشهای مجموعه و کاربران عزیز بوده است و کل این فعالیت‌ها، زمانی بالغ بر ۳۰۰ هزار ساعت تلاش در طی چند سال در بر داشته است.

همچنین حائز اهمیت هست که عنوان کنیم در طی این مدت فعالیت، اتفاق‌های برجسته‌ایی را در صنعت بلاک چین ایران رقم زدیم که به چند مورد آن اشاره می‌کنیم :

  • پکیج معجزه قرن که تا کنون در اختیار بیش از 100,000 نفر از هموطنان ایرانی و افغانستانی و دیگر فارسی زبانان قرار گرفته است.
  • سیگنال‌های رایگان با سودهای 500 – 700 – 1200 – 3200 درصدی
  • و اکنون با یک رویداد بزرگ در خدمت شما هستیم؛ صرافی بیتکس روم با دو ویژگی بی‌نظیر: اول، مناسبترین قیمت در میان همه صرافی‌های ایران؛ دوم، پشتیبانی از ۲۲ هزار ارز دیجیتال

البته لازم به ذکر است کلیه خدمات مجموعه از جمله آموزش ارز دیجیتال، آموزش ترید، پکیج ترید معجزه قرن، سیگنال‌های ارز دیجیتال و هر گونه مشاوره در زمینه ارز دیجیتال و ترید در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می‌شود.

پیش‌بینی میزان درآمد

با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط تیم‌های فنی، برنامه‌ریزی، حقوقی، برنامه‌نویسی و حسابداری، انتظار داریم که با در نظر گرفتن بدترین حالت ممکن، پیش‌بینی سود سهام به این شکل باشد که پس از ۳۰ ماه، به ۲ برابر سود بانکی (البته به شکل دلاری) و پس از ۴۸ ماه، به ۸ برابر سود بانکی (البته باز هم به شکل دلاری) برسد.

مثال:

اگر ۱۰ سهم خریداری کنید، این معادل ۱۰۰ دلار یا به عبارتی ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. در نتیجه، شما ۰.۰۰۲ درصد از کل سود مجموعه را دریافت خواهید کرد.

پس از به دست آوردن سود، شما در بدترین حالت ممکن بابت خرید ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان سهام، می‌توانید بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان درآمد ماهیانه داشته باشید.

با قطعیت می‌توان عنوان کرد که با رشد مجموعه، این مبلغ در ماه‌های بعد به تدریج بیشتر خواهد شد. لازم به ذکر است که این محاسبه در حالت بدبینانه انجام شده است.

البته دو مورد از راه‌های درآمدی را بسیار کمتر از واقعیت در نظر گرفتیم. اول، تعداد کاربران است. اینکه پس از راه‌اندازی صرافی و در ماه اول، به ۱۰۰ کاربر خواهیم رسید. البته هنوز ۸ ماه تا افتتاح صرافی باقی‌مانده است و ما در حال حاضر جلوتر از برنامه هستیم و تعداد مشتری‌های ثابت بیشتری داریم. دوم، درآمدمان از کارمزدها است که دقیقاً نصف مبلغ واقعی را در نظر گرفته‌ایم. با این ویژگی‌ها، سود در آینده می‌تواند بسیار بیشتر از آنچه در بالا محاسبه شده باشد.

نکات مهم در مورد سهام مجموعه

این نکات به شرح زیر می‌باشند:

۱. برای هر واحد از سود سهام کل مجموعه که در اختیار هر شخص قرار می‌گیرد، یک قرارداد رسمی بسته می‌شود تا هر دو طرف از روند انجام پروژه مطمئن شوند.

۲. روند رشد مجموعه و پروژه هر سه ماه یک بار در وب‌سایت کریپتونگار به صورت مستند در بخش “پروژه عظیم معجزه قرن” قرار داده خواهد شد تا افراد از اطلاعات کامل روند مطلع شوند.

۳. امکان فروش سهام در هر زمان وجود دارد و شما قادر خواهید بود سهام خود را بفروشید. البته مطمئناً در آینده چیزی جز احساس پشیمانی و ندامت، حاصل از فروش سهام خود نخواهید داشت.

۴.  پس از به سود رسیدن مجموعه، هر ماه سود سهام شما به صورت سیستمی در حساب شما ثبت خواهد شد و شما قادر خواهید بود از آن استفاده کنید.

تعداد واحدهای سهام مجموعه

مجموع تعداد واحد سود سهام ۵۰,۰۰۰ واحد است و برای هر واحد از سود سهام، ۰.۰۰۰۲ درصد (دو ده هزارم درصد) از سود کل مجموعه پرداخت خواهد شد.

  • ۳۰,۰۰۰ واحد سود سهم به ارزش ۱۰ دلاری: ۳۰۰,۰۰۰ دلار
  • ۱۰,۰۰۰ واحد سود سهم به ارزش ۳۵ دلاری: ۳۵۰,۰۰۰ دلار
  • ۱۰,۰۰۰ واحد سهم به ارزش ۸۵ دلاری: ۸۵۰,۰۰۰ دلار

توجه:

اکثر کاربران مجموعه از قشر کارمندان، مستمری‌بگیران و یا فردی با درآمد ثابت هستند و مایلند هر ماه از مازاد پول خود سهم خریداری کنند. با افزایش قیمت سهم، این امکان برای آنها وجود نخواهد داشت. بنابراین، تنها کاربرانی که سهم ۱۰ دلاری را خریداری کرده‌اند، حتی با افزایش قیمت سهم، می‌توانند با پرداخت ۱۵ دلار صاحب یک واحد سهم شوند.

به عنوان مثال، اگر قیمت سهم در ماه آینده به ۸۵ دلار برسد، این دسته از افراد با پرداخت ۱۵ دلار، می‌توانند صاحب یک واحد سهم شوند.

منظور از سود سهام مجموعه چیست؟

تمام درآمدهای حاصل از سایت کریپتونگار، یوتیوب کریپتونگار، اینستاگرام، تبلیغات، صرافی فیات، صرافی دیجیتال و حتی پروژه‌های بعدی که پیاده‌سازی می‌شوند، شامل سود مجموعه می‌شوند. چرا که اگر مجموعه در حال رشد است، این به لطف افرادی است که ریسک می‌کنند و اعتماد کرده و سهام می‌خرند. بنابراین، افزایش اندازه مجموعه کاملاً به این افراد بستگی دارد. لذا، سود کل مجموعه باید با سهامداران به اشتراک گذاشته شود.

مشاهده ویدیوی نقشه راه پروژه معجزه قرن

در این ویدئو، اهداف و نقشه راه این پروژه و همچنین پلن درآمدزایی و طرح کانواس این پروژه رو مشاهده می‌کنید.

ویدیوی نحوه خرید سود سهام صرافی ارز دیجیتال بیتکس روم

سخن پایانی

همانطورکه می‌دانید در شرایط فعلی ایران، با درآمد ریالی به هیچ کجا نمی‌توان رسید. حتی اگر فقط بخواهید شرایط آینده خود را تضمین کنید، هیچ راهی جز ایجاد درآمد دلاری برای خود ندارید. همچنین قطعاً می‌دانید که با مبالغ ۱۰ دلار، ۲۰ دلار و ۳۰ دلار، نه تنها نمی‌توانید برای خود درآمدی ایجاد کنید، بلکه با این مبالغ، صرفاً می‌توانید یک جفت کفش معمولی برای خود تهیه کنید. اما این مبالغ به ظاهر کم، می‌توانند آینده‌تان را تغییر دهند.

همه شما مشاهده می‌کنید که ارزش مارکت ارزهای دیجیتال ۴ سال پیش، فقط ۱۵۰ میلیارد دلار بود و الان به ۲۷۰۰ میلیارد دلار رسیده است. یعنی ارزش دارایی‌ها تقریباً ۲۰ برابر شده و الان خیلی‌ها آرزو دارند به ۴ سال پیش برگردند و تازه الان فقط آغاز هاوینگ بیت کوین هست و بعد از چند ماه ببینید ارزش مارکت به کجاها می‌رسد. الان نمی‌توانید به گذشته برگردید و آینده امروزتان را تضمین کنید، اما الان می‌توانید با پول یک جفت کفش اقدام کنید و ۴ سال بعد، اما و اگر و شاید‌ها را نداشته باشید.

در کنار همه این‌ها، آیا می‌دانستید که وارن بافت تنها راه درآمدش همین سرمایه‌گذاری است؟ او تنها با همین راه موفق به کسب ثروت شد. پس اکثر شماها می‌توانید حداقل به درآمدی برسید که محتاج ریال نباشید و دقیقاً برعکس امروزتان شوید. یعنی با دلار درآمد کسب نموده و با ریال خرج کنید و لذت ببرید.

برای دریافت هر واحد سود سهام صرافی می‌توانید به صورت تتر و یا ریالی اقدام کنید، همچنین می‌توانید از مبلغی که از قبل در مجموعه هولد کردید، استفاده کنید. در صورت داشتن هر گونه سوال، می‌توانید با شماره تلفن مجموعه و یا با تمامی ادمین‌ها در گوشه‌ای از محیط مجموعه ارتباط برقرار کرده و در صورت نیاز با جناب توسل نیز می‌توانید ارتباط بگیرید. لطفاً تنها پیام دهید و اقدام به تماس تلفنی نکنید. (شماره تلفن جناب توسل: ۰۹۱۷۱۳۳۱۲۰۱)

لینک مطلب: سهام صرافی ارز دیجیتال بیتکس روم