به دلیل تصمیم‌گیری ETF بیت کوین، قیمت بیت کوین طی روزهای آینده شاهد تغییرات چشمگیری خواهد بود. در حالی که داده‌های تورم ایالات متحده نیز در همین چند روز منتشر می‌شوند.

بیت کوین در اولین بسته هفتگی خود در سال 2024 روی 44 هزار دلار متمرکز شده است. زیرا چندین کاتالیزور نوسانات جدید در صف قرار دارند.

داده‌های کوین تلگراف و TradingView در آخر هفته، نوسانات کمی از قیمت بیت کوین را نشان می‌دهند. بازارها نسبت به نحوه واکنش BTC/USDT به تایید یا رد اولین صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) نگران هستند. تصمیمی که تا 10 ژانویه مشخص خواهد شد.

طبق گزارشات کوین تلگراف، پیش‌بینی شده که یک ضربه موقتی به گاوها در قالب اصلاح قیمت بیت کوین طی اخبار فروش وارد شود. افرادی این امر را فرصتی برای حرکت زانویی بالا می‌بینند که سطوح کلیدی روانشناختی را به چالش می‌کشد.

با وجود اینکه معلوم نیست حرکت در چه جهتی باشد اما شاخص‌ها به خروج از محدوده باریک روزانه اشاره می‌کنند. از جمله این شاخص‌ها، شاخص نوسانات باندهای بولینگر است که اکنون در بازه‌های زمانی روزانه در پیشرو کلاسیک برای گسترش دامنه محدود می‌شود.

متیو هایلند معامله‌گر و مفسر، در X (توئیتر قدیم) گفت:

باندهای بولینگر در هفته ETF بیشتر خواهد شد.

در حالی که تمام توجه بر ETF بیت کوین متمرکز بود، موانع اقتصادی کلان در بالها منتظر بودند. این عوامل در قالب داده‌های تورم ایالات متحده بود. همچنین در ماه دسامبر هر دو شاخص قیمت مصرف کننده و شاخص قیمت تولید کننده طی چند روز آینده منتشر می‌شوند.

به طور معمول نوسانات کوتاه مدت و ریسک خود‌به‌خودی نشان از کاهش تورم می‌دهند.

منبع: cointelegraph.com

منبع مطلب: گاوها در شمارش معکوس تایید ETF به 44 هزار دلار چسبیده‌اند