با فرا رسیدن زمان صدور حکم چانگپنگ ژائو، بنیانگذار بایننس، باید به شرایط سختگیرانه تر اوراق قرضه، از جمله اطلاعیه‌های سفر در داخل ایالات متحده و تسلیم گذرنامه، پایبند باشد.

ژائو بعد از اینکه به نقض قوانین ضد پولشویی اعتراف کرد با 18 ماه زندان مواجه شده است و حکم برای ماه آوریل برنامه‌ریزی شده است.

هدف از اقدامات اصلاح شده اوراق قرضه تضمین حضور ژائو در ایالات متحده در میان نگرانی‌ها در مورد خطرات احتمالی خروج از کشور است.

قاضی منطقه‌ای ایالات متحده ریچارد جونز شرایط اوراق قرضه را برای چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار صرافی رمزنگاری شده بایننس، که با حروف اول CZ نیز شناخته می‌شود، به روز کرده است. پس از اعتراف او در ماه نوامبر برای نقض قوانین ضد پولشویی ایالات متحده، ژائو اکنون با 18 ماه زندان مواجه شده که این محکومیت برای ماه آوریل تعیین شده است.

حکم اخیر قاضی جونز مشخص می‌کند که ژائو باید بخش خدمات پیش از محاکمه دادگاه را از هر سفر در داخل ایالات متحده مطلع نماید و از ترک کشور قبل از محکومیت خود منع شده است.

علاوه بر این، ژائو ملزم به تسلیم گذرنامه کانادایی خود به یک سرپرست شخص ثالث است، نقشی که به فردی که توسط تیم حقوقی او استخدام شده است، اختصاص داده شده است. این سرپرست همچنین باید ژائو را در هر سفری که نیاز به شناسایی دارد همراهی کند.

ژائو باید تمام گذرنامه‌های فعلی یا منقضی شده را به وکلای خود تحویل دهد و از دریافت گذرنامه‌های جدید یا اسناد سفر بدون تایید دادگاه منع شده است. این اقدامات برای اطمینان از اینکه ژائو در حوزه قضایی ایالات متحده باقی می‌ماند، با توجه به عدم وجود معاهده استرداد با امارات متحده عربی، جایی که ژائو می‌خواست به آنجا بازگردد و جایی که خانواده اش عمدتا در آن زندگی می‌کنند، انجام شده است.

این پرونده به دنبال اقدامات چندین سازمان دولتی ایالات متحده علیه بایننس و ژائو است. در پاسخ به این تحولات، ژائو با وزارت دادگستری موافقت نمود و از مدیرعاملی بایننس استعفا داد. به عنوان بخشی از توافق، انتظار می‌رود که بایننس نیز جریمه قابل توجهی پرداخت کند. شرایط جدید اوراق قرضه نشان دهنده تلاش‌های مداوم برای اطمینان از انطباق ژائو با روند قانونی ایالات متحده با نزدیک شدن تاریخ محکومیت است.

منبع خبر: cryptopolitan

لینک مطلب: بنیانگذار بایننس، چانگپنگ ژائو، مجبور به تسلیم پاسپورت خود شد