coinbase توضیح داد که حجم کل رمزارزها به دلیل تلاش بازار برای «پیدا کردن دلیل بعدی برای افزایش قدرت آن» در حال کاهش است.

تعدادی از معامله‌گران ارزهای دیجیتال به رویداد‌ هاوینگ بیت‌ کوین به‌عنوان محرک اصلی افزایش احتمالی قیمت‌ها چشم دوخته‌اند اما طبق گفته صرافی ارزهای دیجیتال کوین‌بیس زمان سال یک مانع خواهد بود.

کوین بیس در گزارش تفسیری بازار خود توضیح داد که بازار کریپتو باید دلیل دیگری برای افزایش بیشتر قیمت‌ها در سراسر جهان پیدا کند.

هاوینگ بیت کوین که در حال حاضر در 20 یا 21 آوریل قرار دارد، می‌تواند کاتالیزوری برای قیمت‌های بالاتر باشد، اما باید با زمانی که معمولاً برای بازارهای کریپتو و سایر دارایی‌های ریسکی ضعیف است مقابله کند.

کوین بیس همچنین خاطرنشان کرد که حجم کلی ارزهای دیجیتال همچنین به کندی خود ادامه داده است؛ زیرا بازار تلاش می‌کند دلیل بعدی را برای افزایش آن بیابد.

صرافی کریپتو نشانه‌هایی را مشاهده می‌کند که به احتمال افزایش سرمایه گذاران جدید وارد بازار کریپتو در آینده نزدیک می‌شود.

افزایش پذیرش بیت کوین به عنوان نوعی «طلای دیجیتال» می‌تواند تقاضای زیرمجموعه جدیدی از سرمایه‌گذاران را در این رژیم بازار فراهم کند.
کسانی که منتظر کاهش قیمت برای سرمایه‌گذاری هستند ممکن است با درگیر شدن سرمایه‌گذاران بیشتر میزان فرورفتگی‌ها کمتر و کمتر شود.

رویدادهای هاوینگ اغلب با افزایش قیمت بیت کوین همراه بوده است.

پس از رویداد هاوینگ قبلی قیمت بیت کوین افزایش یافت. از 8787 دلار در طول هاوینگ، این ارز دیجیتال افزایش یافت و در نوامبر 2021 به نزدیک به 69000 دلار رسید.

کوین تلگراف گزارش داد که دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای مدار دوم به نفع کوین بیس رای داد و تأیید کرد که فروش ثانویه ارزهای رمزنگاری شده در پلتفرم آن ناقض قانون بورس اوراق بهادار نیست.

Coinbase تحقیق کرد که فروش دارایی های رمزنگاری ثانویه معیارهای معاملات اوراق بهادار را برآورده نمی کند و ارتباط مقررات اوراق بهادار را مورد بحث قرار می‌دهد.

منبع خبر: cointelegraph

لینک مطلب: مبارزه کوین بیس با هاوینگ بیت کوین