امروز حساب کاربری پالیگان در X (توییتر سابق)، توییتی را منتشر کرد که دستاوردهای مهم این بلاکچین را برجسته کرده است. قابل توجه‌ترین آنها، الگوریتم اثبات سهام (PoS) پالیگان است که در هفته گذشته به طور میانگین بیش از ۱۰ میلیون تراکنش روزانه را پردازش کرده است، آیا با این دستاورد بزرگ و مهم پالیگان، ماتیک نسبت به آن واکنشی دارد و رشد قابل توجهی می کند؟

علاوه بر این، آدرس‌های بازی منحصربه‌فرد در این بلاکچین نیز طی ۳۰ روز گذشته حدود ۸۰ درصد افزایش یافته است. یکی دیگر از آمار قابل‌توجه در مورد پالیگان، قراردادهای هفتگی جدید مستقر در این بلاکچین بود که به بالاترین حد خود رسیده و برای دو هفته متوالی رشد داشته است.
در همین حال، داده‌های بازار هم نشان می‌دهند که ارز دیجیتال پالیگان (MATIC) روند قیمتی مثبتی را تجربه کرده و در هفته گذشته، نزدیک به ۱۰ درصد رشد داشته است. در زمان نگارش این خبر، MATIC با قیمت ۰.۹۲۷ دلار معامله می‌شود. این افزایش قیمت با افزایش حجم معاملات پالیگان همراه شده است.

علی‌رغم این تحولات مثبت، همان‌طور که آدریان زدونچیک، سرمایه‌گذار ارزهای دیجیتال بیان می‌کند، نگرانی‌هایی در مورد آغاز روند نزولی توسط خرس‌ها برای MATIC وجود دارد. جالب است بدانید که در این توییت، به احتمال کاهش شدید قیمت MATIC اشاره شده، در حالی که قیمت بیت کوین (BTC) در روزهای اخیر افزایش یافته است.

برای بررسی بیشتر، این سرمایه‌گذار داده‌های آنچین MATIC را مورد بررسی قرار داد و مشخص شد که پس از بهبود قابل‌توجهی در نسبت MVRV، این شاخص در تاریخ ۳ نوامبر کاهش جزئی را ثبت کرد. در واقع، تعداد توکن‌های موجود در صرافی‌ها همچنان بیشتر از تعداد توکن‌هایی است که در خارج از صرافی‌ها نگهداری می‌شوند، به این معنا که فشار فروش بالا است.

با این حال، اعتماد نهنگ‌ها به MATIC همچنان بالا است که می‌تواند خوش‌بینی‌ها برای تداوم روند صعودی توسط MATIC را افزایش دهد.

منبع : eng.ambcrypto.com

منبع : آیا ماتیک نسبت به دستاوردهای پایگان واکنشی دارد