اولین فیلمی که به طور کامل توسط کریپتو تامین مالی می‌شود وارد مرحله تولید شد.

(FilmCoin (FLIKS یک توکن جدید است که به طرفداران فیلم اجازه می‌دهد به فیلم‌هایی که می‌خواهند ببینند کمک مالی کنند. آنها همچنین می‌توانند خود را برای ایفای نقش در ساخت فیلم مطرح کنند.

تیم سازنده ERC20 Utility Token اولین فیلم خود را با استفاده از ارز دیجیتال (FilmCoin (FLIKS شروع کرده است.

یک استودیوی تولید که قبلاً از این کوین استفاده می‌کرد، Darkhorse نام داشت. آنها می‌گویند که اولین استودیوی تولید فیلم و تلویزیون دیجیتالی مبتنی بر بلاک‌چین هستند. آنها روشی تازه و جذاب برای تأمین مالی فیلم‌ها ایجاد کرده‌اند.

این استودیو همچنین NFT‌های مربوط به فیلم‌ها و موسیقی‌هایی که تولید کرده است را منتشر خواهد کرد؛ از جمله رویدادهای فرش قرمز، ملاقات با ستاره ها و بازدید از مجموعه فیلم‌های VIP در زمان تولید. همه NFT‌ها دارای ارزش ملموسی خواهند بود و به طور خودکار به بازارهای ثانویه مانند Opensea و Rarible مرتبط می‌شوند.

توکن FilmCoin دارای حامیان مشهوری از جمله بازیگر و تهیه کننده “تری استون” است. او گفت: «فیلم کوین بدون شک هیجان‌انگیزترین پروژه‌ای است که من با آن درگیر بوده‌ام؛ من اولین تهیه‌کننده فیلم در تاریخ هستم که مجموعه‌ای از فیلم‌ها را می‌سازم که تماماً از طریق نوعی ارز دیجیتال و دارایی‌های دیجیتالی مانند NFT تأمین می‌شود؛ تیم FilmCoin واقعاً در مورد Tales From The Trap هیجان‌زده هستند و این ثابت می‌کند که برای ساختن یک فیلم واقعاً عالی، نیازی به صرف میلیون‌ها دلار ندارید!»

اگر علاقه‌مند به پخش موسیقی خود در یک فیلم هستید یا می‌خواهید در یک فیلم یا تولید تلویزیونی ایفای نقش کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مشخصات خود را به وب‌سایت TFTT ارسال کنید و یک کلیپ از محتوای خود را آپلود کنید. شما انتخاب خواهید شد و یک نماینده خدمات TFTT مستقیماً با شما تماس خواهد گرفت.

نظر شما در مورد Filmcoin چی هست؟ 

منبع: beincrypto.com