ارز دیجیتال ALPHA متعلق به شرکت Alpha Finance Lab است. این شرکت فعالیت خود را با هدف ایجاد یک پروژه متن باز مبتنی بر بلاک چین آغاز کرد. تمرکز شرکت Alpha Finance Lab  بیشتر بر روی سیستم‌های مالی DeFi و پرداخت وام غیرمتمرکز است و با ارائه روش‌های جدید، مدعی هست که راه حل‌های مناسبی برای حل مشکلات فعلی شبکه‌های DeFi دارد.

 از دیدگاه این پلتفرم، قابلیت‌های فعلی شبکه اتریوم برای پیاده‌سازی DeFi با حجم تقاضای فعلی و میزان تقاضایی که می‌توان برای آینده آن پیش‌بینی کرد، بسیار محدود است. بنابراین، آنها پلتفرم زنجیره هوشمند Binance را برای این کار انتخاب کردند که باعث افزایش سرعت تراکنش‌های توکن آلفا و همچنین کاهش کارمزد این تراکنش‌ها شده است.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ALPHA

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano s)
  • کیف پول نرم افزاری تراست ولت (Trust Wallet)
  • کیف پول نرم‌ افزاری متامسک (Meta mask)
  • Binance Chain Wallet
  • کیف پول اتمیک (Atomic Wallet)

در حال حاضر ارزش بازار ALPHA تقریباً 77.34 میلیون دلار است. ارز دیجیتال ALPHA در رتبه 360 بازار قرار گرفته و 0.005 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.094 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان ALPHA

نقطه طلایی ورود 0.028 تا 0.045
نقطه منطقی ورود 0.046 تا 0.07

پیشنهاد ما این است که هولدرهای عزیز کمی صبوری کنند و اگر قصد خرید بلند مدت دارند بین قیمت ۰.۰۷۵ تا ۰.۰۸۵ ورود کنند. حداکثر ۵ درصد سرمایه پیشنهاد می‌شود.

چشم انداز:

این ارز پتانسیل رسیدن به قیمت 5 دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز ALPHA پشتیبانی می‌کنند:

  1. بیتکس‌روم
  2. بایننس
  3. کوکوین
  4. کوینکس
  5.  Gate.io

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال ALPHA