ارز دیجیتال ATOM، رمز ارز اصلی پلتفرم کازماس (Cosmos) است که برای تسهیل ارتباطات، مقیاس‌پذیری و همکاری بین زنجیره‌های مستقل طراحی شده است. Cosmas که به عنوان “بلاک چین اینترنت” نامگذاری می‌شود، در تلاش هست تا بلاک چین‌های مختلف را در یک واحد جمع کند و چندین مشکل اساسی این فناوری مانند مقیاس‌پذیری، قابلیت همکاری و غیره را حل نماید.

پلتفرم کازماس دارای مزایا و ویژگیهای منحصر به فردی است که توجه بیشتر کاربران را به خود جلب کرده است. یکی از مهمترین ویژگیهای Cosmas و ارز دیجیتال ATOM غیرمتمرکز بودن آن است. هیچ سازمان یا نهاد خاصی بر عملکرد و فعالیت این ارز دیجیتال تأثیر نمی‌گذارد. نکته جالب در مورد ارز دیجیتال اتم این است که کاملا متن باز است. توسعه‌دهندگان می‌توانند پروژه‌ها و ویژگیهای مختلفی را در این پلتفرم اضافه یا حذف کنند.

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال، آینده اتم و پلتفرم کازماس را بسیار مثبت ارزیابی می‌کنند. با توجه به آینده درخشانی که برای این پلتفرم پیش‌بینی شده، می‌توانید با خیال راحت روی آن سرمایه‌گذاری کنید.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ATOM

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano s)
  • کیف پول نرم افزاری Cosmostation
  • کیف پول نرم افزاری تراست ولت (Trust Wallet)
  • کیف پول‌ تحت وب Lunie

در حال حاضر ارزش بازار ATOM تقریباً 2.97 میلیارد دلار است. ارز دیجیتال ATOM در رتبه 25 بازار قرار گرفته و 0.22 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 7.67 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان ATOM

نقطه طلایی ورود 2.5 تا 4.5
نقطه منطقی ورود 4.6 تا 6.8

هولدرهای عزیز هر چند که الان نقطه مناسبی برای خرید هست، اما سعی کنید روی قیمت ۷ تا ۷.۳ دلار ورود کنید. پیشنهاد ما به شما صبوری بیشتر هست.

چشم انداز:

ارز دیجیتال ATOM پتانسیل رسیدن به قیمت 100 دلار را به راحتی دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز ATOM پشتیبانی می‌کنند:

  1. بیتکس‌روم
  2. بایننس
  3. کوین بیس
  4. کوکوین
  5. کراکن
  6. کوینکس

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال ATOM