ارز دیجیتال COMP، ارز دیجیتال بومی پروتکل Compound است که یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز بوده و بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. توکن‌های COMP برای نظارت و مدیریت پروتکل  کامپاند استفاده می‌شود. دارندگان ارز دیجیتال کامپاند می‌توانند برای تغییرات این پروتکل پیشنهاد و رای دهند. آن‌ها همچنین می‌توانند با تضمین یا قرض گرفتن دارایی‌ها در پلتفرم، توکن‌های COMP کسب کنند.

توکن COMP بخش مهمی از اکوسیستم DeFi است که امکان وام دادن و وام گرفتن ارزهای دیجیتال مختلف را فراهم می‌کند. به عبارت دیگر، پروتکل کامپاند به کاربران این امکان را می‌دهد تا ارزهای رمزنگاری شده خود را در استخرهای نقدینگی سپرده‌گذاری کرده و به دیگران قرض دهند. از این طریق کاربران می‌توانند سود کسب کنند.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال COMP

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano s)
  • کیف پول نرم افزاری اکسودوس
  • کیف پول نرم‌ افزاری مای اتر
  • کیف پول سخت افزاری Keep Key
  • کیف پول کوینومی

در حال حاضر ارزش بازار COMP تقریباً 403.17 میلیون دلار است. ارز دیجیتال COMP در رتبه 117 بازار قرار گرفته و 0.02 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 50.24 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان COMP

نقطه طلایی ورود 18 تا 27
نقطه منطقی ورود 27.1 تا 40

هولدرهای عزیز الان وقت خرید هست و می‌توانید روی همین نقطه حداکثر به میزان ۱۰ درصد سرمایه خریداری کنید. مقداری هم صبوری کنید و کمی پایین‌تر آمد و به ۴۸ رسید، خریداری کنید.

چشم انداز:

این ارز پتانسیل رسیدن به قیمت 1500 دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز COMP پشتیبانی می‌کنند:

  1. صرافی بیتکس‌روم
  2. صرافی بایننس
  3. صرافی کوکوین
  4. صرافی یونی سوآپ
  5. صرافی هوبی گلوبال

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال COMP