FUNToken یا ارز دیجیتال FUN یک دارایی دیجیتال است که برای شرط‌‌بندی و بازی آنلاین ساخته شده است. این سیستم از فن‌آوری پیشرفته برای سریع، شفاف و امن کردن تراکنش‌ها استفاده می‌کند. این ارز بر پایه بلاک چین اتریوم ساخته شده و همچنین دارای توکن ویژه‌ای به نام XFUN برای تراکنش‌های سریع‌تر است. بازیکنان، پلتفرم‌ها و توسعه‌دهندگان همگی می‌توانند از FUNToken بهره‌مند شوند.

توکن جدید XFUN روی پلتفرم Polygon راه‌اندازی شده که سریعتر و ارزانتر از اتریوم است. به منظور دریافت این توکن جدید، کاربران باید توکن‌های FUN موجود خود را با نرخ برابر با XFUN مبادله کنند. این فرآیند تعداد توکن‌های FUN موجود برای معامله را کاهش می‌دهد و XFUN را ارزشمندتر و پرتقاضاتر می‌کند.

FUNToken به تازگی اپلیکیشن XFUN Wallet را در فروشگاه‌های گوگل پلی و اپ استور اپل عرضه کرده است. این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد ارزهای XFUN و FUN را به صورت امن ذخیره کرده و به راحتی بین آنها سوئیچ کنید. تراکنش‌های XFUN با استفاده از XFUN Wallet بدون هیچ هزینه‌ای انجام می‌شود.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال FUN

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)
  • کیف پول Trust Wallet
  • کیف پول MetaMask
  • کیف پول imToken
  • کیف پول XFUN Wallet

در حال حاضر ارزش بازار FUN تقریباً 70.19 میلیون دلار است. ارز دیجیتال FUN در رتبه 578 بازار قرار گرفته و سهم بازار FUN در حال حاضر 0.002 درصد است. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.0064 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان FUN

نقطه طلایی ورود 0.001 تا 0.003
نقطه منطقی ورود 0.0031 تا 0.005

بنا به پیشنهاد جناب علی اکبر توسل هولدرهای عزیز می‌توانید الان ورود کنید و البته که به صورت پله‌ای خرید خود را انجام دهید.

چشم انداز:

ارز دیجیتال FUN پتانسیل رسیدن به قیمت 0.2 دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز FUN پشتیبانی می‌کنند:

  1. صرافی بیتکس‌روم
  2. صرافی بایننس
  3. صرافی LATOKEN
  4. صرافی UNISWAP
  5. صرافی BITFINEX

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال FUN