ارز دیجیتال Gala یک رمزارز است که برای بازی‌های ویدئویی طراحی شده است. این رمزارز به عنوان توکن اصلی برای Gala Games عمل می‌کند. با استفاده از ارز دیجیتال Gala، می‌توانید آیتم‌های NFT را خریداری کنید، پاداشی برای اپراتورهای گره موسس دریافت کنید و هزینه‌های شبکه را پوشش دهید.

Gala Games یک پلتفرم بازی مبتنی بر بلاک چین اتریوم است که به بازیکنان اجازه می‌دهد بازی کنند، دارایی‌ها را به اشتراک بگذارند، درآمد کسب کرده و با همدیگر رقابت کنند. زیرساخت بلاک چین این پلتفرم برای تضمین امنیت کاربران و دارایی‌های آنها استفاده می‌شود. ترکیب این فناوری با بازی‌های ویدیویی تجربه جدیدی را برای علاقه‌مندان به بازی‌های آنلاین ارائه می‌دهد.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال Gala

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)
  • کیف پول تراست ولت
  • کیف پول اتمیک 
  • کیف پول گواردا
  • کیف پول ترزور

در حال حاضر ارزش بازار Gala تقریباً 622.14 میلیون دلار است. ارز دیجیتال Gala در رتبه 97 بازار قرار گرفته و سهم بازار گالا در حال حاضر ۰.۰۳ درصد است. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.022 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان Gala

نقطه طلایی ورود 0.0065 تا 0.01
نقطه منطقی ورود 0.01 تا 0.018

بنا به پیشنهاد علی اکبر توسل هولدرها در همین محدوده می‌توانند خرید کنند و حداکثر ۵ تا ۸ درصد از سرمایه خود را به این ارز دیجیتال اختصاص دهند.

چشم انداز:

این ارز پتانسیل رسیدن به قیمت ۵ دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز Gala پشتیبانی می‌کنند:

  1. صرافی بیتکس‌روم
  2. صرافی بایننس
  3. صرافی‌ Mexc  
  4. صرافی Coinex 
  5. صرافی Pancakeswap 

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال Gala