کایبر نتورک کریستال یا KNC یک توکن ارز دیجیتال است که برای اجرای پروتکل کایبر نتورک مورد استفاده قرار می‌گیرد. کایبر نتورک یک روش غیرمتمرکز برای تبادل اتریوم و توکن‌های مبتنی بر اتریوم است که بدون نیاز به ثبت نام، انتظار و اعتماد به طرفین معامله امکان‌پذیر می‌شود.

همه کاربران کایبر نتورک باید کارمزدی را به صورت KNC پرداخت کنند. این کارمزد‌ها یا سوزانده می‌شوند و یا به عنوان انگیزه برای توسعه‌دهندگان و همکاران پروتکل در نظر گرفته می‌شوند. دارندگان KNC می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های مربوط به پروتکل کایبر شرکت کنند. این شامل تعیین نرخ کارمزد، انتخاب ذخایر و توکن‌های پشتیبانی شده و تغییرات در معماری پروتکل است.

کایبر نتورک اخیراً این قابلیت را اضافه کرده است که کاربران بتوانند قیمت خاصی را برای معامله توکن‌های خود تعیین کنند. این به آن‌ها این امکان را می‌دهد که به جای پذیرش قیمت فعلی، منتظر بهترین قیمت برای معامله شوند. این سفارش‌ها در بلاک چین ذخیره می‌شوند و کاربران هیچ دارایی خود را در طول انتظار از دست نمی‌دهند.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال KNC

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)
  • کیف پول تراست ولت
  • کیف پول کوینومی
  • کیف پول اتمیک

در حال حاضر ارزش بازار KNC تقریباً 121.28 میلیون دلار است. ارز دیجیتال KNC در رتبه 327 بازار قرار گرفته و 0.007 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.73 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان KNC

نقطه طلایی ورود 0.25 تا 0.4
نقطه منطقی ورود 0.41 تا 0.68

هولدرهای عزیز می‌توانند بنا به پیشنهاد علی اکبر توسل در نقطه فعلی خرید کنند و بین 10 تا حداکثر 20 درصد سرمایه خود را به این ارز اختصاص دهند.

چشم انداز:

این ارز پتانسیل رسیدن به قیمت 60 دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز KNC پشتیبانی می‌کنند:

  1. صرافی بیتکس‌روم
  2. صرافی بایننس
  3. صرافی کوکوین
  4. صرافی کوین بیس
  5. صرافی بیت هامب

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال KNC