توکن MKR ارز دیجیتال بومی پلتفرم Maker است. این توکن با همکاری ارز دیجیتال DAI کار می‌کند. در واقع، نمی‌توان بدون ذکر DAI در مورد MKR صحبت کرد؛ زیرا پروتکل Maker برای کار کردن به این دو توکن نیاز دارد.

MKR یک توکن غیرمتمرکز ERC-20 است و با هدف ایجاد حاکمیت ایجاد شده و برای مدیریت اکوسیستم استفاده می‌شود. علاوه بر این، از این توکن برای رای دادن به پیشنهادات ارسال شده استفاده می‌شود. دارندگان توکن MKR این قدرت را دارند که طیف وسیعی از تصمیمات را با رای‌گیری نهایی کنند. به عنوان مثال، کدام ارزهای دیجیتال را می‌توان در پروتکل DeFi قفل کرد. دارندگان این توکن به این تصمیمات رأی می‌دهند و پس از تأیید اجرا می‌شوند.

Maker با جنبش DeFi مرتبط است و موفقیت آن تا حد زیادی به موفقیت ارزهای دیجیتال بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر تقاضای زیادی برای وام ارز دیجیتال وجود داشته باشد، احتمالاً نام پروژه Maker زیاد شنیده می‌شود و محبوبیت زیادی پیدا می‌کند.

البته باید توجه داشت که ارزهای دیجیتال دائما در حال تغییر هستند و ممکن است اتفاقات مختلفی باعث افزایش یا کاهش ارزش ارزهای دیجیتال شود. با این حال، Maker به دلیل وجود استیبل کوین DAI تا حدودی از نوسانات شدید بازار محافظت می‌شود.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال MKR

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano s)
  • کیف پول نرم افزاری کریپتریوم ولت (Crypterium Wallet)
  • کیف پول نرم افزاری تراست ولت (Trust Wallet)
  • کیف پول‌ دسکتاپی اکسودوس (Exodus) 

در حال حاضر ارزش بازار MKR تقریباً 1.3 میلیارد دلار است. ارز دیجیتال MKR در رتبه 44 بازار قرار گرفته و 0.09 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 1328 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان MKR

نقطه طلایی ورود 300 تا 450
نقطه منطقی ورود 451 تا 550

هولدرهای عزیز قیمت این ارز دیجیتال به احتمال زیاد پایین خواهد آمد و پیشنهاد ما به شما صبوری هست.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز MKR پشتیبانی می‌کنند:

  1. بیتکس‌روم
  2. بایننس
  3. کوین بیس
  4. کوکوین
  5. بای بیت
  6. یونی سواپ

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال MKR