سیگنال رایگان ارز دیجیتال SNX؛ ارز دیجیتال SNX (Synthetix) یک پروتکل غیرمتمرکز برای صدور و معامله دارایی‌های مصنوعی است که در بلاکچین اتریوم ساخته شده است.

تیم توسعه‌دهنده Synthetix متشکل از افراد با تجربه در حوزه بلاک چین و مالی است. مدیر عامل این پروژه، کین وارویک (Kain Warwick)، یکی از افراد با سابقه در صنعت رمزارزها است. مشارکت‌های استراتژیک با پروژه‌های دیگر مانند Chainlink و Uniswap نیز به تقویت اکوسیستم Synthetix کمک کرده‌اند.

پروتکل Synthetix به کاربران این امکان را می‌دهد که دارایی‌های مصنوعی مانند ارزها، کالاها و سهام را ایجاد و معامله کنند. این دارایی‌ها با استفاده از قراردادهای هوشمند و وثیقه‌گذاری توکن‌های SNX ایجاد می‌شوند. از آنجا که Synthetix بر بستر اتریوم ساخته شده، از امنیت و قابلیت همکاری این بلاک چین بهره‌مند می‌شود.

ارز دیجیتال SNX به عنوان توکن بومی این شبکه نقش‌های مختلفی دارد، از جمله وثیقه‌گذاری برای ایجاد دارایی‌های مصنوعی و مشارکت در حاکمیت شبکه. کاربران با وثیقه‌گذاری SNX پاداش‌هایی به صورت تورم شبکه دریافت می‌کنند، که این مشوقی برای نگه‌داری و استفاده از این توکن است.

Synthetix با ارائه یک پلتفرم غیرمتمرکز برای صدور و معامله دارایی‌های مصنوعی، به یکی از پروژه‌های مهم در حوزه دیفای تبدیل شده است. تیم قوی، فناوری پیشرفته و استراتژی‌های اقتصادی مناسب، از جمله عواملی هستند که می‌توانند به رشد و موفقیت بلندمدت این پروژه کمک کنند. با این حال، ریسک‌ها و چالش‌های مرتبط با این حوزه نیز نباید نادیده گرفته شوند.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال SNX

  • MetaMask
  • Trust Wallet
  • Ledger Nano S/X
  • MyEtherWallet (MEW)
  • Exodus

در حال حاضر ارزش بازار SNX تقریباً 504.93 میلیون دلار است. ارز دیجیتال SNX در رتبه 103 بازار قرار گرفته و سهم بازار SNX در حال حاضر 0.02 درصد است. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 1.54 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان SNX

نقطه طلایی ورود 0.3 تا 0.6
نقطه منطقی ورود 0.7 تا 1.4

بنا به پیشنهاد جناب علی اکبر توسل هولدرها می‌توانند طبق آموزش قسمت ۱۳ پکیج ترید در نقطه فعلی به صورت پله‌ای اقدام به خرید کنند.
حداکثر 7 تا 10 درصد دارایی خود را وارد این ارز دیجیتال کنید.

چشم انداز:

ارز دیجیتال SNX پتانسیل رسیدن به قیمت 60 دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز SNX پشتیبانی می‌کنند:

  • صرافی بیتکس‌روم
  • صرافی Coinbase Pro
  • صرافی Binance
  • صرافی Uniswap
  • صرافی SushiSwap

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

لینک مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال SNX