همستر کامبت، بازی تپ برای کسب درآمد در تلگرام، جایگاه خود را به عنوان یک ترند داغ در حوزه کریپتو حفظ کرده است. نکته قابل توجه، بازی P2E (بازی برای کسب درآمد) که اخیراً با چشم‌انداز راه‌اندازی در بلاک چین TON ظهور کرده است، از پیشرفت‌های خود در ماه جولای و آینده رونمایی کرد. در اینجا گزارشی مختصر از آنچه که بازی P2E مبتنی بر تلگرام در آینده برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد را مشاهده می‌کنید.

سایت رسمی Hamster Kombat یکی از حیاتی‌ترین به روز رسانی‌های این پروژه را در ماه جولای نشان می‌دهد. قابل ذکر است که TGE (رویداد تولید توکن) و ابزار درون بازی برای این توکن، قرار است در این ماه رونمایی شود.

این بدان معناست که ممکن است کاربران در روزهای آینده شاهد یک ایردراپ توکن همستر کامبت باشند که انتظار می‌رود در بلاک چین TON رخ دهد.

در همین حال، با اجرای بازی در تلگرام، به وضوح می‌توان مشاهده کرد که تب ‘airdrop’ می‌گوید که لیست در حال انجام است. همانطور که در سایت ذکر شده است، ممکن است کاربران مجبور باشند وظایف خاصی را برای شرکت در airdrop انجام دهند. یکی از این وظایف در این پلتفرم، اتصال کیف پول TON کاربران به همستر کامبت بود. با این حال، انتظار می‌رود وظایف بیشتری در روزهای آینده ارائه شود.

علاوه بر این، ابزار درون بازی برای توکن، با اشاره به موارد استفاده مختلف از یک توکن در اکوسیستم GameFi، قرار است در این ماه فاش شود. این امر جذابیت برای کاربر را افزایش می‌دهد و به نوبه خود به پروژه در به دست آوردن کشش قابل توجه در صنعت کمک می‌کند.

به طور همزمان، به‌روزرسانی‌های آینده سه‌ماهه سوم ۲۰۲۴ شامل شخصیت‌ها و پوسته‌های جدید، رویدادهای محدود زمانی، رویدادهای زنده و غیره می‌باشد. علاوه بر این، این پروژه همچنین نوید به‌روزرسانی‌های توسعه‌ای بیشتری را در سه‌ماهه چهارم می‌دهد که فعالان بازار را هیجان‌زده کرده است.

Hamster Kombat، یک بازی در تلگرام که در آن به معنای واقعی کلمه برای کسب سکه به عنوان جایزه ضربه می‌زنید، همزمان با ظهور بازی‌های P2E مبتنی بر تلگرام، مانند Notcoin، توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است.

این بازی به کاربران امکان می‌دهد تا با استخراج سکه‌ها در پلتفرم، از طریق کارت‌های منحصر به فرد درآمد غیرفعال کسب کنند. کاربران می‌توانند با انتخاب کارت مورد نظر و انجام تبادلات، درآمد ساعتی کسب کنند. همچنین، انجام وظایف مختلف فرصت‌های بیشتری برای کسب سکه‌ها فراهم می‌کند. گیم‌پلی بازی با عنوان “سفر از یک همستر ساده تا مدیر عامل” شناخته می‌شود.

منبع خبر: Coingape.com

لینک مطلب: رونمایی از برنامه‌های جدید همستر کامبت در ماه جولای!