FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

صرافی ارزهای دیجیتال Bitget یک کیف پول محاسباتی چند جانبه MPC را برای بهبود امنیت دارایی و تجربه کاربری منتشر کرده است.

پلتفرم مبادلات ارزهای دیجیتال و مشتقات Bitget پلتفرم کیف پول جدیدی را با استفاده از محاسبات چند جانبه (MPC) برای بهبود امنیت و مدیریت کلید برای کاربران راه‌اندازی کرده است.

فناوری MPC از یک مکانیسم تولید کلید توزیع شده استفاده می‌کند که چندین سهم کلید را در مکان‌های مختلف که توسط چندین طرف کنترل می‌شود توزیع می‌کند. این امر فرایندی را قادر می‌سازد که صاحبان سهام کلید خصوصی ملزم به امضا و تایید معامله شوند.

کیف پول MPC دارای یک تجربه کاربری بدون یادگاری است. این پلتفرم استانداردهای صنعتی که متکی به ذخیره یا حفظ عبارات یادگاری و همچنین کلیدهای خصوصی است را حذف می‌کند. در عوض دارایی‌ها با استفاده از احراز هویت مبتنی بر رمز عبور مدیریت می‌شوند.

هدف کیف پول MPC

صرافی تایید کرد که هدف از این توسعه، بازتاب تجربه کاربر است. البته این امر را می‌توان در محصولات و خدمات سنتی Web2 یافت. کیف پول MPC Bitget به یک طرح امضای آستانه متکی بوده و از اعداد بزرگ ایمن استفاده می‌کند.

ویژگی بعدی برای کاربران درجه یک مصرف‌کننده طراحی شده است. این ویژگی حداقل تعداد مجوز امضا را معرفی می‌کند. این امر کاربران را قادر می‌سازد که تنها با دو سوم کل سهام کلیدی، تراکنش‌ها را تایید کنند.

علاوه بر این وارد کیف پول MPC مکانیزم اشتراک‌گذاری مجدد را معرفی می‌کند. طی این مورد اشتراک‌های کلیدی دستگاه قدیم با اتصال دستگاه جدید باطل می‌شود. هدف این کار حذف خطر احتمالی و سوءاستفاده از سهام کلیدی در دستگاه‌های قدیمی یا فراموش شده است.

همچنین کاربران می‌توانند رمزهای عبور تراکنش مستقل را پیکربندی کنند. این کار تضمین می‌کند که اشتراک‌های کلیدی توسط سرور Bitget نگهداری شده و تنها با رضایت فعال کاربران و امضا آن‌ها فعال می‌شود.

منبع: cointelegraph.com

منبع مطلب: بهبود امنیت دارایی‌ها با انتشار کیف پول MPC