سه پروژه داده‌پردازی و هوش مصنوعی فچ (Fetch.ai)، سینگولاریتی نت (SingularityNET) و اوشن پروتکل (Ocean Protocol) در حال امضای یک توافقنامه پیشنهادی برای ادغام توکن‌هایشان هستند. قیمت توکن ها یک ساعت پس از انتشار این گزارش افزایش یافت.

ASI مخفف Superintelligence Alliance است. ارزهای دیجیتالی که پایه و اساس هوش مصنوعی دارند از ابتدای این چرخه عملکرد خوبی داشته‌اند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، پروژه‌ها در حال نزدیک شدن به مراحل نهایی بودند زیرا هدف آنها ایجاد یک پلت فرم غیرمتمرکز است. آنها در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد یک ارز دیجیتال جدید به نام “ASI” با ارزش کل 7.5 میلیارد دلار هستند.

همکاری بر سر رقابت

در زمان انتشار، AMBCrypto قیمت توکن‌های فعلی که عملکردهای چشمگیر، ارزش بازار این دسته را به 43.12 میلیارد دلار رسانده است. یک ساعت پس از انتشار این اخبار افزایش یافت. قیمت فچ، 3.78 درصد افزایش یافته و قیمت سینگولاریتی 2.79 درصد افزایش پیدا کرد در حالی که ارزش توکن اوشن پروتکل 5.81 درصد افزایش یافت.

عملکرد قیمت این توکن‌ها خوش‌بینی فزاینده‌ای را نسبت به نتیجه پیشنهاد نشان داد. علاوه بر این، داده‌های زنجیره‌ای نشان داد که احساسات پیرامون این ارزهای دیجیتال شروع به تغییر کرده است.

قبل از ارائه پیشنهاد، بسیاری از توکن‌های هوش مصنوعی حسن نیت خود را که قبلا در بازار داشتند از دست دادند.

در زمان انتشار، توکن‌های FET، AGIX و OCEAN بهبود یافته است. اگرچه احساسات پیرامون AGIX و FET منفی باقی ماند، OCEAN بسیار بالاتر رفت.

نمودار احساسات توکن‌های FET، AGIX و OCEAN

افزایش احساسات حاکی از آن بود که شرکت‌کنندگان نسبت به پروژه‌ها نزولی نبودند. در ادامه، ممکن است موردی از “شایعه خرید” وجود داشته باشد.

شایعه خرید در اینجا به این معنی است که تقاضا برای توکن‌ها ممکن است افزایش یابد. این به این دلیل است که معامله‌گران ممکن است برای این توکن‌ها یک اعلامیه مثبت انتشار دهند. اگر پروژه‌ها با پیشنهاد موافقت کنند، بازار ممکن است تغییر قابل توجهی را تجربه کند.

معامله تا آوریل انجام شد؟

این تغییر بالقوه می‌تواند منجر به رالی شود که می‌تواند شاهد رسیدن بسیاری از توکن‌های هوش مصنوعی به اوج‌های جدید باشد. با این حال، اگر معامله از بین برود، ممکن است قیمت‌ها بعداً جهش کنند. اما ممکن است قبل از آن یک اصلاح قابل توجه ظاهر شود. علاوه بر این، AMBCrypto تعداد دارندگان هر یک از این پروژه‌ها را بررسی کرد. تا لحظه نگارش این مقاله، تعداد کل دارندگان FET 71700 نفر بود. OCEAN با 67100 عدد کمتر بود در حالی که AGIX با 101000 دارنده بالاتر بود.

نمودار معاملات

اگر این پیشنهاد به واقعیت تبدیل شود، تعداد کل دارندگان “ASI” ممکن است بسیار بیشتر از این ارقام باشد.

تا زمانی که پروژه‌ها به پایان برسد، آنها به عنوان ارگان‌های جداگانه ادامه خواهند داشت. با این حال، جزئیات این گزارش نشان می‌دهد که در صورت دستیابی به توافق، ممکن است رتبه‌ها تغییر کند.

منبع خبر: AMBCRYPTO

لینک مطلب: رونمایی از توکن ASI با همکاری شرکت‌‌های FET ،AGIX و OCEAN