Bybit، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در امارات متحده عربی، روز دوشنبه اعلام کرد که میم کوین مبتنی بر تلگرام Notcoin (NOT) را در قسمت Pre-market لیست کرده است. این بدان معناست که کاربران اکنون می‌توانند توکن NOT را قبل از اینکه به طور رسمی برای عموم عرضه شود، روی پلتفرم Bybit معامله کنند.

اضافه شدن این میم کوین به پلتفرم Bybit گزینه‌های بیشتری را برای معامله‌گرانی که به دنبال سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال منحصر به فرد و غیرمتعارف هستند، فراهم می‌کند.

این به‌ روز رسانی جدید به کاربران Bybit، که بیش از ۲۶ میلیون نفر در سراسر جهان هستند، اجازه می‌دهد تا توکن‌های NOT خود را قبل از اینکه رسماً برای تجارت عادی در دسترس قرار گیرند، معامله کنند. بای‌بیت به کاربران توصیه کرد که از چه زمانی می‌توانند تجارت این توکن‌ها را شروع کنند تا مطمئن شوند همه چیز به خوبی پیش می‌رود. این صرافی همچنین به کاربران در مورد خطرات عدم پیروی از برنامه معاملاتی هشدار داد.

قیمت هر نات‌ کوین در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۰۸۹ دلار است؛ به این معنی که هر ده میلیون از این توکن، ۸۹ دلار ارزش دارد.

Notcoin یک بازی محبوب در تلگرام است که در آن می‌توانید با بازی کردن جایزه کسب کنید. کاربران زیادی دارد که به وب 3.0 و بازی علاقه دارند. این بازی بیش از 32 میلیون بازیکن دارد و روزانه 5.4 میلیون نفر آن را بازی می‌کنند. همچنین در رسانه‌های اجتماعی محبوب است و از دسامبر سال گذشته که شروع به کار کرد، 2.4 میلیون دنبال کننده در پلتفرم اجتماعی X دارد.

در اوایل این ماه، Notcoin یک ویژگی جدید برای بازیکنان برتر اضافه کرد تا پول‌های درون بازی را به NFT تبدیل کند. این NFTها را می‌توان قبل از در دسترس بودن توکن‌های رسمی معامله کرد. بازیکنان می‌توانند 10 میلیون یا 100 میلیون سکه درون بازی را با یک NFT مبادله کنند.

منبع خبر: cryptopolitan

لینک مطلب: لیست شدن Notcoin در صرافی Bybit