تیم حقوقی ریپل مخصوصا، در رابطه با تصمیم اخیر SEC بر علیه Binance یکی از بزرگترین صرافی‌های رمزنگاری در جهان، اخطاریه صادر کرده است که در آن دادگاه، مشکلاتی را در مورد عملکردهای فعلی آژانس نظارتی مشاهده کرد.

وکیل مدافع و مفسر محبوب پرونده، سندی را به اشتراک گذاشته است که Binance در این سند طبق نظر و دستور 28 ژوئن در پرونده، از عدم وجود نظارت مشخص در دارایی‌های رمزنگاری دفاع می‌کند، وی اشاره کرد که دارایی‌های دیجیتالی مشهود در فهرست هفت صفحه‌ای که نظر هاوی را در بر می‌گیرد، نیست.

 تصمیم آژانس برای نظارت در این صنعت میلیارد دلاری از طریق دعوای مورد به مورد، سکه به سکه و دادگاه به دادگاه احتمالاً راه کارآمدی برای ادامه کار نیست و نتایج متناقضی را به دنبال دارد که ممکن است مشتریان بدون راهنمایی روشن طرف‌های مربوطه را ترک کنند.

علاوه بر این، تیم حقوقی شرکت بلاک چین در نتیجه‌گیری خود در مورد بایننس این واقعیت را نشان داد که SEC حتی در شکایت خود نسبت به فروش توکن‌های ریپل ادعایی نکرد و به اتهامات SEC درمورد کلاهبرداری و بی احتیاطی اشاره کرد.

به عنوان یادآوری، ریپل در یکی از به‌روزرسانی‌های قبلی، از پرونده SEC علیه آزمایشگاه‌های Terraform استفاده کرد و با بیان حکم رضایت پیشنهادی، Terraform را ملزم به پرداخت 3،586،875،883 دلار به عنوان استرداد و همچنین 420،000،000 دلار جریمه کرد.

هم اکنون XRP، که بخشی از هر گزارش خبری است و در مرکز نبرد حقوقی طولانی‌مدت قرار دارد با قیمت 0.48 دلار، با افزایش 0.35 درصدی در روز و همچنین با افزایش  1.72درصدی در قیمت، معامله شد.

ریپل در این هفته، همانطور که برای معکوس کردن ضررهای 7.51 درصدی انباشته شده در ماه گذشته حرکت می‌کند، احتمالاً در به روز رسانی اخیر نیز کمک می‌کند.

جامعه ارزهای دیجیتال به‌دقت هر گونه اخبار ریپل XRP، از جمله به‌روزرسانی‌های پرونده Ripple v. SEC را دنبال می‌کند تا اطلاعات لازم را در مورد قیمت این توکن بدست آورد و بتواند در جهت تحولات معنادار حرکت کند، با این حال، انجام تحقیقات هنگام سرمایه‌گذاری در آن بسیار مهم است.

منبع خبر: finbold

لینک مطلب: به‌روزرسانی پرونده Ripple v. SEC