شیبا اینو و دوج کوین بعدی، کریپتوی جدید Dogecoin20 می‌تواند باشد که میم کوین را میلیونر کند.

توکن جدید میم مبتنی بر اتریوم Dogecoin20 (DOGE20) در پیش فروش خود از مرز 240000 دلار عبور کرده است، با برداشت نوآورانه این کوین از میم های مرتبط با Dogecoin به سرعت سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرد.

این فروش که کمتر از 24 ساعت پیش راه‌اندازی شد، با توجه به علاقه مجدد به توکن‌های میم و بازار صعودی فزاینده، در حال پیش‌روی است.

این کوین با ارائه یک نسخه بشردوستانه‌تر از شرط‌بندی آنچین، که به سهامداران قبلی پاداش می‌دهد، فضای میم کوین را متزلزل می‌کند.

با معرفی یک عرضه ثابت (برخلاف Dogecoin، برای مثال)، به نظر می‌رسد DOGE20 خود را به خوبی برای یک دوره‌ی طولانی‌ مدت افزایش قیمت پایدار تنظیم کرده است.

به همان اندازه که توکن‌های میم مانند DOGE محبوب هستند، دارای تعدادی نقص هستند که Dogecoin20 امیدوار است آنها را برطرف کند.

در مورد مشخصه دوج کوین که به عنوان یک بلاک‌ چین با ثبات و امن باقی می‌ماند و چیزی است که ممکن است مقدار مشخصی از ثبات شبکه را فراهم کند، اما همچنین نیاز به استفاده بیش از حد از برق وجود دارد.

در واقع، طبق وب سایت Digiconomist، شبکه دوج کوین در حال حاضر حدود 2.32 تراوات ساعت برق در سال مصرف می‌کند که تقریباً معادل مصرف برق گابن (جمعیت 2.3 میلیون) است.

نمودار مصرف انرژی

این امر مسلماً باعث می‌شود که دوج کوین راهی ناکارآمد برای انتقال ارزش آنلاین باشد، اما این دقیقاً همان جایی است که DOGE20 وارد می‌شود.

این توکن بر روی اتریوم اجرا می‌شود، که در سپتامبر 2022 به مکانیزم اعتبار‌سنجی تبدیل شد و مصرف انرژی خود را تا 99 درصد کاهش داد.

به این ترتیب، Dogecoin20 به عنوان یک نسخه سازگار با محیط زیست از Dogecoin همیشه محبوب است.

اما حداقل یک پیشرفت بزرگ دیگر نسبت به DOGE و بسیاری از میم کوین‌های دیگر نیز به رخ می‌کشد و آن این است که دارای یک سیستم پویا و نوآورانه است.

این سیستم سهامداری به گونه‌ای طراحی شده است که بیشترین پاداش را برای اولین سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند، چیزی که از همان ابتدا به نگهداری طولانی‌مدت انگیزه می‌دهد.

و در آینده‌ای دورتر، پاداش‌هایی را برای کسانی که توکن‌ها را برای طولانی‌ترین مدت نگه می‌دارند، در اولویت قرار می‌دهد.

همچنین انگیزه مشارکت بیشتر و یک روح جمعی، واقعیتی است که Dogecoin20 “متعهد به ایجاد تأثیر مثبت است، همانطور که در وایت پیپر آن توضیح داده شده است.

این کوین بخشی از خزانه خود را برای حمایت از اهداف خیریه و پروژه‌های اجتماعی استفاده خواهد کرد.

باز هم، این امر به رشد جامعه و جذب دنبال‌کنندگان کمک می‌کند، که به نوبه خود به انتشار خبر Dogecoin20 کمک می‌کند و قیمت آن را در دراز مدت افزایش می‌دهد.

در مورد قیمت اینکه، یکی دیگر از مزیت‌های اصلی DOGE20 نسبت به Dogecoin اصلی این است که با عرضه ثابت عرضه می‌شود.

نحوه شرکت در پیش‌فروش

تیم مربوطه، این عرضه را 140 میلیارد DOGE20 تعیین کرده است که 25 درصد از این عرضه به پیش‌فروش کوین اختصاص دارد.

25 درصد دیگر به بازاریابی و 25 درصد دیگر به خزانه تعلق می‌گیرد که هدف آن تقویت توسعه کوین و همچنین خدمت به اهداف خیریه و مرتبط با جامعه است.

در نهایت، 15٪ به پاداش‌های شرط‌بندی و بقیه (10٪) برای تبادل نقدینگی اختصاص پیدا می‌کنند.

چنین ویژگی‌هایی با هم نوید می‌دهند که Dogecoin20 به یکی از موفق‌ترین توکن‌های میم جدید سال تبدیل شود.

راه‌اندازی آن نیز در زمانی اتفاق می‌افتد که بازار در حال رشد است و علاقه به میم کوین‌ها در حال افزایش است، البته تا حدی هم به لطف تبلیغ اخیر ایلان ماسک از Dogecoin اصلی.

بنابراین، فروش آن واقعاً نمی‌تواند در زمان بهتری اتفاق بیفتد، زیرا ترکیبی از روند صعودی عمومی و اصول اولیه کوین به افزایش پیش‌فروش آن به 240000 دلار کمک می‌کند.

این برای فروش‌هایی که فقط یک روز در حال اجرا بوده است عالی است و احتمالاً در روزها و هفته‌های آینده به سرعت افزایش می‌یابد.

مشارکت سریع نمی‌تواند آسان‌تر از این باشد، زیرا سرمایه‌گذاران به سادگی باید به وب‌سایت رسمی Dogecoin20 رفته و کیف پول‌های رمزنگاری خود را متصل کنند.

خریداران در حال حاضر می‌توانند DOGE20 را با قیمت 0.00014 دلار به ازای هر توکن خریداری کنند، اگرچه این قیمت با هر مرحله جدید فروش افزایش می‌یابد.

البته، چهارچوب و استقبال به راحتی می‌تواند به این معنی باشد که این قیمت پس از لیست شدن کوین منفجر می‌شود و با بسته شدن فروش، در Uniswap فعال می‌شود.

منبع : CRYPTONEWS

لینک خبر: شیبا و دوج کوین بعدی رسید