آیا SHIB به قیمت ۰.۰۰۰۸ دلار می‌رسد؟

شیبا اینو (SHIB) اخیرا با افزایش تعداد آدرس‌های ایجاد شده، جذابیت زیادی پیدا کرده است. این روند صعودی در گسترش توکن کریپتو قابل توجه است؛ زیرا می‌تواند باعث افزایش قیمت SHIB و احتمالا قیمت تمام شده جدید شود.

شیبا اینو شاهد افزایش ۲۰۰۰ درصدی در آدرس‌های روزانه

داده‌های پلتفرم اطلاعات بازار IntoTheBlock نشان می‌دهد که SHIB در ماه مارس بیش از ۸۴۰۰ آدرس روزانه جدید جذب کرده است. این میزان تقریبا ۲۰ برابر افزایش را نسبت به میانگین روزانه فوریه نشان می‌دهد. آدرس‌های روزانه جدید این کوین در ۵ مارس به اوج خود رسید و ۲۱۰۰۰ آدرس را ثبت کرد.

دلیل افزایش پذیرش SHIB دور از ذهن نیست، چرا که تیم شیبا اینو اقدام به اجرای طرح‌های هیجان‌انگیزی نموده که سرمایه‌گذاران جدیدی را به اکوسیستم جذب می‌کند. یکی از این اقدامات، راه‌اندازی پلتفرم لیکویید استیکینگ (LSD) روی شبکه بلاک چین است.

به نظر می‌رسد لیکویید استیکینگ یکی از دلایل اصلی این دوره صعودی (چیزی که فعالیت شبکه اتریوم را افزایش داده است) باشد و شکی نیست که پروژه K9 Finance نیز می‌تواند به اکوسیستم شیبا اینو کمک کند تا به نتایج مشابهی دست پیدا کند.

در همین راستا، پلتفرم تحلیلی بلاک چین Sentiment اخیرا تاکید کرده است که توکن های AI و میم کوین‌ها در حال حاضر به عنوان آلت کوین‌های پیشرو به نظر می‌رسند. به این ترتیب، جای تعجب نیست که سرمایه‌گذاران بخواهند خود را با SHIB، دومین میم کوین بزرگ با محدودیت بازار، تطبیق دهند.

افزایش علاقه به SHIB از ابتدای ماه مارس تاکنون تاثیر مثبتی روی قیمت آن گذاشته و توکن کریپتو در هفت روز گذشته شاهد افزایش بیش از ۱۶۲ درصدی بوده است. افزایش مداوم پذیرش SHIB، به این میم کوین کمک خواهد کرد تا این حرکت صعودی را حفظ کند.

درخشش SHIB برای همیشه

قیمت تمام شده SHIB در حال حاضر ۰.۰۰۰۸ دلار است و با حرکت صعودی فعلی، این باور وجود دارد که زمان زیادی طول نخواهد کشید تا از این سطح قیمت فراتر رود. این حقیقت که به نظر می‌رسد بازار صعودی نیز در حال حاضر به قوت خود باقی است، رسیدن SHIB به قیمت جدید را بسیار محتمل می‌کند.

علی مارتینز، تحلیلگر کریپتو، پیش‌بینی کرده بود که SHIB می‌تواند تا ۰.۰۱۱ دلار افزایش پیدا کند. اگرچه این سطح قیمت هنوز بسیار بلندپروازانه به نظر می‌رسد، اما باید منتظر ماند و دید که میم کوین به روند صعودی خود ادامه می‌دهد یا خیر. در همین حال، جامعه دوج به عنوان دوج کوین (DOGE) در معرض خطر از دست دادن تاج خود به SHIB به عنوان ارزشمندترین میم کوین خواهد بود.

در زمان نگارش این مطلب، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۳۴۶ دلار معامله می‌شود که براساس داده‌های CoinMarketCap در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش داشته است.

منبع : NEWSBTC

لینک خبر: انفجار ۲۰۰۰ درصدی شیبا اینو با پذیرش بازار