با افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران جهانی به دارایی‌های دیجیتال، بازار کریپتو امروز هم به رنگ سبز بود و بیشتر رمزارزها شاهد افزایش قابل‌توجه قیمت خود هستند، که در این میان توکن صرافی ورشکسته FTX که با نماد FTT است هم رشد بی نظیری را تجربه کرد.

در این میان، اظهارات جنگ‌طلبانه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو نیز نتوانست احساسات بازار را در این هفته کاهش دهد. پاول اشاره کرد که بانک مرکزی ممکن است در ماه مارس افزایش دیگری را برای نرخ بهره در نظر بگیرد تا تورم را به محدوده هدف، یعنی ۲ درصد کاهش دهد.

بدون توجه به این اظهارات، افزایش قابل‌توجه برخی از رمزارزهای بازار باعث صعود شاخص ترس و طمع به عدد ۷۸ شده که نشان‌دهنده غالب بودن احساس «طمع» در بین سرمایه‌گذاران است.

داده‌های بازار نشان می‌دهند که قیمت بیت کوین با یک رشد ۱٫۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، از مرز ۳۷ هزار دلار هم عبور کرده است. با این حال، برخی دیگر از رمزارزهای برتر هم شاهد افت جزیی قیمت خود هستند.

به عنوان مثال، قیمت اتریوم با ۲٫۴ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته، به ۲،۰۵۷ رسیده و BNB هم با یک افت ۱٫۷ درصدی در همان بازه، در حال حاضر در محدوده ۲۴۸ دلار معامله می‌شود.

در این میان، لازم به ذکر است که توکن صرافی ورشکسته FTX با نماد اختصاری FTT، به طور غیرمنتظره‌ای پرسودترین رمزارز بازار در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

این ارز دیجیتال در حال حاضر در محدوده قیمتی ۴٫۴۴ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، ۵۱٫۵۵ درصد رشد داشته است.

همان‌طور که در خبرهای قبلی هم گزارش شد، افزایش اخیر قیمت این توکن می‌تواند به دلیل اخبار مربوط به چراغ سبز کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده به راه‌اندازی مجدد این صرافی باشد.

توکن پروژه ترا کلاسیک (LUNC) و میم کوین محبوب شیبا اینو (SHIB) نیز به ترتیب با رشد ۱۱٫۱۵ و ۱۰٫۸۰ درصدی خود، از پرسودترین رمزارزهای بازار در ۲۴ ساعت گذشته هستند.

شگفت انگیز توکن صرافی ورشکسته FTX2

منبع : coingape.com

لینک مطلب : رشد شگفت انگیز توکن صرافی ورشکسته FTX