شیبا اینو (SHIB) امروز چشم به جهش چشمگیری در بازار دارد زیرا بیت کوین (BTC) برای اولین بار در بیش از سه هفته به بالای 67000 دلار بازگشت. شیبا اینو برخی از احساسات صعودی بازار را به خود اختصاص داده است که با 10 درصد افزایش در دوره هفت روزه به 0.00002499 دلار، بر اساس داده‌های CoinMarketCap، رسیده است.

شیبا اینو در 24 ساعت گذشته یک حرکت کم و بیش موجی ثبت کرده است که قیمت آن 0.85 درصد افزایش یافته است. این توکن چندین بار تلاش کرده است تا از محدوده قیمتی 0.00002461 تا 0.0000253 دلار عبور کند اما موفقیتی نداشته است.

این قابل درک است با توجه به این‌که حجم شیبا اینو (SHIB) نسبتا پایین باقی مانده است و به عنوان مانعی برای افزایش قیمت‌ها عمل می‌کند. به ازای داده‌های زنجیره‌ای فعلی، رکود اصلی شیبا حجم توکن این ارز است که با 36.76 درصد کاهش به 407,626,780 دلار رسیده است.

با کاهش لحظه‌ای خرید، احساسات نزولی را به تصویر می‌کشد، چیزی که ممکن است قیمت‌ها را برای مدت طولانی‌تری زیر نقطه شکست 0.0000253 دلار نگه دارد. شیبا اینو یکی از پربیننده‌ترین سکه‌های میم کوین در بازار است.

نمودار شیبا اینو (SHIB)

چندین تلاش برای باز پس‌گیری جایگاه خود در لیست 10 ارز دیجیتال برتر صورت گرفته است، اما چشم انداز کلی نزولی آن در چند وقت اخیر بیش‌تر از پروتکل‌هایی مانند Toncoin در این زمینه بوده است.

شیبا اینو (SHIB) در گذشته با به‌روزرسانی‌ها و نقاط عطف ثبت شده در Shibarium، راه‌حل مقیاس‌ پذیری Layer-2، سرفصل‌های متعددی را به خود اختصاص داده است. از هارد فورک Shibarium گرفته تا عرضه طولانی مدت ShibaSwap در L2، فرصت‌ها برای شکست روند عمومی بازار هم‌چنان بالاست.

نهنگ‌های شیبا اینو نیز آمادگی خود را برای کمک به کاهش نقدینگی توکن در گردش نشان داده‌اند. همان‌طور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، یک نهنگ شیبا اینو پس از سه سال ناگهان بازگشت و سودی به ارزش 3.2 میلیون دلار به دست آورد.

در حالی که اخبار فاندامنتال منفی بسیاری در زمینه میم کوین‌ها و شیبا اینو (SHIB) وجود دارد هم‌چنان شیبا اینو (SHIB) قصد دارد انعطاف پذیری خود را در حدود 0.000025 دلار حفظ کند و به مسیر صعودی خود ادامه دهد.

منبع خبر: U.Today

لینک مطلب: بازگشت چشمگیر شیبا اینو (SHIB)