EMURGO، به عنوان یکی از سازندگان اصلی پروتکل کاردانو، نقش مهمی در توسعه فرصت‌های تجاری در شبکه کاردانو دارد.

 این شرکت که در سال 2015، در ژاپن تأسیس شد، رشد کامل کاردانو را با مشارکت‌های استراتژیک، ابتکارات آموزشی، سرمایه‌گذاری‌ها و توسعه زیرساخت‌ها تسهیل می‌کند.

EMURGO، شریک پیشرو در ارائه راه‌حل‌های بلاک چین کاردانو است و در یک همکاری استراتژیک با Huawei یک پلتفرم جهانی ابری را معرفی کرد. این همکاری برای پشتیبانی از Web3، با شرکت کاردانو، طراحی شده است.

جزئیات این همکاری نشان می‌دهد که هدف آن پشتیبانی ازاعتبار کاردانو در Huawei Cloud است و منجر به ادغام زیرساخت ابری قوی هواوی  با شبکه کاردانو می‌شود.

این ابتکار به شرکت‌های پیشرو قدرت می‌دهد تا از قابلیت های ابری هواوی برای توسعه راه حل‌های نوآورانه Web3 در بلاک چین کاردانو استفاده کنند و به رشد سریع و پذیرش Web3 در مناطق آسیا، اقیانوسیه وآفریقا کمک می‌کند.

EMURGO و Huawei با اتحاد کاردانو  در Huawei Cloud، راه را برای همکاری‌های آینده هموار می‌کنند که منجر به پذیرش تجاری در فضای بلاک چین می‌شود.

زیرساخت ابری هواوی در حال حاضر از اتریوم پشتیبانی می‌کند. مشارکت این غول فناوری به حوزه ترون نیز گسترش می‌یابد و با اعتباردهی مانع شکست آنها می‌شود.

توسعه‌دهندگان کاردانو می‌توانند درتوسعه Web3، به منابع محاسباتی، Huawei Cloud دسترسی یابند.

این کار قابلیت همکاری و مقیاس‌پذیری خدمات ابری کاردانو را بیشتر تقویت می‌کند. علاوه بر این، به کاردانو اجازه می‌دهد تا وارد بازار Huawei شود و فرصت‌هایی را برای همکاری با شرکت‌های پیشرفته ایجاد کند.

کن کوداما، مدیرعامل EMURGO، با بیان چشم انداز آینده این مشارکت، به پذیرش سریع Web3, تقویت شفافیت و اعتماد در این شراکت تأکید کرد.

از طرفی، رکس لی یانگ، مدیر عامل هواوی کلود سنگاپور، خواهان همکاری بیشتر برای اتحاد Huawei Cloud با شبکه گسترده‌ای از توسعه‌دهندگان Web3  از طریق کاردانو است.

تحلیلگران می‌گویند که همکاری جدید بین EMURGO و Huawei Cloud باعث می‌شود‌ حضور کاردانو، از نظر اقتصادی در سراسر مناطق آسیا و اقیانوسیه و آفریقا نقش کلیدی داشته باشد. این رشد گسترده کاردانو ضروری است؛ زیرا منجر به ایجاد انقلاب در فضای Web3 می‌شود.

منبع خبر: coinspeaker

لینک مطلب: نقش اساسی EMURGO در پیشبرد کاردانو