FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

بر اساس گزارش جدید شرکت کوین شیرز (CoinShares)، سولانا (SOL) در سال ۲۰۲۳ یکی از بهترین عملکردها را داشته و به رمزارز مورد علاقه سرمایه‌گذاران نهادی تبدیل شده است. طبق گزارش‌ها، این رمزارز در ۲۷ هفته از سال در حال جذب سرمایه بوده و تنها در چهار هفته، خروجی سرمایه را به ثبت رسانده است. این عملکرد فوق‌العاده، عنوان «دوست‌داشتنی‌ترین آلت‌کوین سال» را برای سولانا به ارمغان آورده است.
کلید موفقیت سولانا در همکاری‌های خود با مؤسسات مالی بزرگ، مانند ویزا و همچنین، ارائه راه‌حل‌های پرداخت فوق‌سریع و کم هزینه، نهفته است. علی‌رغم تعداد کمتر کاربران و توسعه‌دهندگان سولانا نسبت به اتریوم (ETH)، این ارز دیجیتال به لطف عملکرد چشمگیر و همکاری‌های استراتژیک، مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.

بر طبق گزارشهای قبلی، ارزش کل دارایی‌های قفل‌شده (TVL) در شبکه سولانا به بالاترین سطح خود در سال جاری، یعنی ۳۳۸٫۸۲ میلیون دلار رسیده است. همچنین، قیمت سولانا در یک هفته گذشته نزدیک به ۲۵ درصد افزایش یافته و در محدوده ۲۴٫۰۵ دلار قرار دارد.
با این حال، متوسط حجم معاملات روزانه سولانا به ۳ میلیارد دلار رسیده که نسبت به سال گذشته و حجم معاملات ۱۱ میلیارد دلاری خود، به طور قابل توجهی کاهش یافته است.
در گزارش کوین شیرز همچنین از اتریوم به عنوان آلت کوینی نام برده شده که کمترین محبوبیت را در سال جاری داشته است. این ارز دیجیتال در ۷ هفته متوالی، معاملات منفی را تجربه کرده و شاهد خروج سرمایه ۱۱۴ میلیون دلاری از بازار خود در طول سال بوده است.

منبع: https://decrypt.co

لینک مطلب: محبوب‌ترین و منفورترین آلت‌کوین‌ها