• معامله‌گران در حالی که امروز در بازارهای غیرمتمرکز به دنبال پرسودترین ارز دیجیتال هستند به ابزار‌هایی مانند سایت دکس اسکرینر روی می‌آورند.

در یک روز عمدتا نزولی در بازار ارزهای دیجیتال در روز سه‌شنبه، Render (RNDR) ،Kaspa (KAS) و Tron (TRX) برترین سودآوران ارزهای دیجیتال امروز و برخی از تنها ارزهای هستند که در 24 ساعت گذشته با قیمت سبز معامله می‌شوند.

هر کدام از این آلتکوین‌ها در 24 ساعت گذشته بین 1.5 تا 5 درصد افزایش داشته اند.

در همین حال، بیت کوین (BTC)، پس از این‌که بار دیگر در 50 DMA (میانگین متحرک) خود مقاومت پیدا کرد، با افت 1.2 درصدی در روز سه شنبه به پایین 62000 دلار رسید. در حالی که بزرگ‌ترین رمزارز جهان در مقایسه با پایین‌ترین رقم هفته گذشته به طور قابل‌ توجهی بالاتر است، این نشان می‌دهد که خریداران کنترل کامل را دوباره به دست نیاورده‌اند.

این نباید خیلی تعجب برانگیز باشد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار این هفته با اعلامیه ولز به Robinhood برخورد کرد و بار دیگر عدم قطعیت نظارتی ایالات متحده را در کانون توجه قرار داد.

چشم‌انداز بیت‌کوین در ماه‌های آینده همچنان چشم‌انداز تثبیت است. اولا، ماه‌های تابستان برای بیت کوین هیجان انگیز نیستند. دوما معاملات پس از هاوینگ بیت کوین قیمت را برای حدود 4 تا 6 ماه به بالاترین حد جدید نمی‌رسانند. آخرین هاوینگ تنها چند هفته پیش بود.

علاوه بر این، تا پایان سال کاهش نرخ بهره فدرال رزرو انتظار نمی‌رود و هنوز چیزهای زیادی می‌تواند تغییر کند که انتظارات برای کاهش نرخ اول را تا سال 2025 افزایش دهد، مانند تداوم قدرت اقتصادی ایالات متحده / تورم بالا.

در نتیجه، بیت کوین در حال حاضر فاقد قدرت روایت برای بالا بردن آن است. احتمالا در محدوده‌های اخیر 56000 تا 74000 دلاری باقی خواهد ماند.

نمودار بیت کوین امروز
بیت کوین امروزه در میان برترین ارزهای سودآور دیجیتال نیست و ممکن است برای مدتی نباشد زیرا در محدوده‌های اخیر افت کرده است. منبع: TradingView

با توجه به این‌که ارزهای دیجیتال در ماه‌های آینده چندان هیجان‌انگیز نیستند، معامله‌گران به دنبال جایگزین‌هایی هستند. با دقت به چشم انداز ثروتمند شدن سریع کاربران، بازارهای صرافی‌های غیر متمرکز جایی است که معامله گران به آن روی می‌آورند.

آن‌ها اغلب از ابزارهایی مانند DEXScreener برای شکار برترین‌های ارز دیجیتال امروزی استفاده می‌کنند. اما سرمایه ‌گذاران باید این را به خاطر بسپارند که تقریبا تمام ارزهای جدیدی که به صورت غیرمتمرکز صادر می‌شوند کلاهبرداری، مشکوک و خالی از برنامه هستند.

یک توکن کیف پول هوش مصنوعی که به تازگی راه اندازی شده است به نام WalletAI (WALLETAI) در اولین روز خود در حال انتشار است. این توکن بر اساس سایت دکس اسکرینر، با ارزش بازار 1.6 میلیون دلار، با 230،000 دلار نقدینگی قفل شده، 21500 درصد افزایش یافته است. اما معامله‌گران باید با این توکن محتاط باشند. این ارز هیچ اطلاعاتی در صفحه سایت دکس اسکرینر خود ندارد، بدون توییتر، بدون وب سایت و هیچ چیز.

هم‌چنین سه مشکل را در قرارداد هوشمند خود شناسایی می‌کند، از جمله امنیت، مالیات خرید 5٪ و مالیات فروش 5٪. این توکن به راحتی می‌تواند نوعی کلاهبرداری از بازار باشد. سرمایه گذاران باید همیشه دقت لازم را انجام دهند.

طبق گزارش سایت دکس اسکرینر، یک شت کوین تازه راه اندازی شده به نام Bobo (BOBO) در یک روز 8000 درصد افزایش یافته است. آخرین بار دارای ارزش بازار 3.4 میلیون دلاری با 250000 دلار نقدینگی قفل نشده بود.

مانند WalletAI، هیچ اطلاعاتی در صفحه سایت دکس اسکرینر خود ندارد. سرمایه گذاران باید همیشه قبل از خرید توکن یک پروژه، خود را با آن آشنا کنند. وقتی درباره پروژه مطالعه می‌کنند، نباید از علائم قرمزی که متوجه می‌شوند استفاده کنند. BOBO فقط یک مشکل در ثبت قرارداد هوشمند دارد.

طبق سایت دکس اسکرینر، یک ارز میم با تم گربه به نام Mew on ETH (MEW) در ۲۴ ساعت بیش از ۳۰۰۰٪ افزایش یافته است. علیرغم این دستاوردهای چشمگیر، ارزش بازار آن هنوز اندک است و بیش از 200000 دلار است. این توکن هم‌چنین دارای 70000 دلار نقدینگی قفل شده است.

به نظر می‌رسد MEW برای طرفداران گربه در فضای کریپتو طراحی شده است که ممکن است از تسلط بر میم کوین‌های سگ خسته شده باشند. این میم کوین دارای یک گروه تلگرامی است که تاکنون 144 مشترک جمع آوری کرده است.

فقط به این دلیل که این ارز اطلاعات بیشتری نسبت به سایرین در این لیست دارد، به این معنی نیست که می‌توان به آن اعتماد کرد. سرمایه گذاران هرگز نباید بیش از آن‌چه در حساب‌های خویش پس‌انداز دارند، ریسک کنند.

بدیهی است که سرمایه گذارانی که وسوسه می‌شوند به سمت ارزهای ریسکی و سوداگرانه بروند، تحمل ریسک بالایی دارند. این اشتها نسبت به ریسک ممکن است با استراتژی متفاوتی که در عین خطرناک بودن، پتانسیل صعودی بالاتری دارد، بهتر مورد استفاده قرار گیرد.

استراتژی مورد بحث، سرمایه‌گذاری پیش‌فروش است که شامل خرید توکن‌های پروژه‌های رمزنگاری جدید قبل از جلب توجه عمومی آن‌ها است. این نوع سرمایه گذاری پیش فروش، مخاطره آمیز است زیرا پروژه‌ها می‌توانند به وعده‌های خود عمل نکنند یا به تصویب نرسند. اما اگر سرمایه گذاران بتوانند به طور قابل اعتماد پروژه‌های با پتانسیل بالا را شناسایی کنند، می‌توانند سودهای بزرگی را به همراه داشته باشند.

ارز میم کوین جدید هوش مصنوعی

یک ارز سرگرم کننده جدید هوش مصنوعی به نام Wiener AI (WAI) توجه تحلیل ‌گران در Cryptonews را به خود جلب کرده است. ارز میم کوین با تم سگ سوسیس مجموعه‌ای از قابلیت‌های سودمند تجارت هوش مصنوعی را ارائه می‌دهد و تاکنون بیش از 1.2 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است.

سرمایه گذاران علاقه‌مند باید به سرعت حرکت کنند، زیرا قیمت WAI در عرض 8 ساعت افزایش چشم‌گیری یافت. در حال حاضر با قیمت 0.000704 دلار، سرمایه گذاران WAI را با ارزش بازار حدود 45 میلیون دلار خریداری می‌کنند.

اما اگر WAI بتواند به یک رهبر بازار تبدیل شود، سرمایه گذاران می‌توانند به دنبال سودهای 10 برابری یا بیش‌تر باشند. WAI نه تنها یک میم کوین هیجان‌انگیز با قابلیت‌های هوش مصنوعی است، بلکه یک جواهر درآمد غیرفعال است.

20 درصد از عرضه به پاداش‌های سهام اختصاص داده شده است. سرمایه گذاران پیش فروش در حال حاضر 1091٪ APY (درصد بازده سالانه یک سپرده) عظیم به دست می‌آورند. با این نرخ، سرمایه گذاران می‌توانند سرمایه گذاری اولیه پیش فروش خود را در کمتر از یک ماه دو برابر کنند.

منبع خبر: Cryptonews
لینک مطلب: پرسودترین ارز دیجیتال از نگاه سایت دکس اسکرینر WALLETAI ،BOBO و MEW