• یک تحلیلگر در X ادعا می‌کند که قیمت بیت کوین در آینده نزدیک به شدت افزایش می‌یابد.
  • این تحلیلگر خاطرنشان کرد که عرضه بیت کوین در صرافی‌ها سقوط کرده است.
  • Glassnode اشاره کرد که یک هولدر بلندمدت، بطور متوسط 228 درصد سود می‌کند.

یک معامله‌گر برجسته در بخش دارایی‌های دیجیتال ادعا می‌کند که قیمت بیت کوین در آینده نزدیک سر به فلک می‌کشد و این واقعیت را آشکار می‌کند که مقدار BTC در حال حاضر در صرافی‌های ارز دیجیتال به سرعت در حال کاهش است.

تحلیل احساسی بیت کوین

در نوشته‌ای در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق)، تحلیلگر “ایوان توکنومیجا” اشاره کرد که طبق نمودار احساسی پلتفرم تحلیل بلاک چین، عرضه‌ی بیت کوین در حال حاضر در صرافی‌ها به طور قابل توجهی کاهش یافته است و ادعا کرد که قیمت بیت کوین سر به فلک می‌کشد.

توجه به این نکته ضروری است که با در نظر گرفتن اصل عرضه و تقاضا، اگر عرضه موجود بیت کوین در صرافی‌ها کاهش یابد و تقاضا ثابت بماند یا افزایش یابد، قیمت‌ها افزایش می‌یابد.

با در نظر گرفتن رکورد ورود پول به صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) و هاوینگ بیت کوین در ماه آوریل، ممکن است تقاضا برای بیت کوین بالا بماند.

از سوی دیگر، کاهش میزان بیت کوین در صرافی‌ها ممکن است توسط معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به عنوان نشانه‌ای تعبیر شود که دارندگان بیشتری سکه‌های خود را به سمت کیف پول‌های امن برای نگهداری طولانی مدت یا “HODLing” منتقل می‌کنند.

در یک تحلیل، Glassnode، یکی دیگر از پلتفرم‌های تحلیل بلاک چین، اظهار داشت که دارندگان بلندمدت، حضور خود را در بخش دارایی‌های دیجیتال به سطوح نزدیک رکورد رسانده‌اند.

Glassnode گفت: دارندگان بلندمدت شروع به افزایش فشار توزیع خود کرده‌اند و به نرخ‌های هزینه‌گذاری 257 هزار بیت کوین در ماه رسیده‌اند که 57 درصد از حجم صندوق GBTC را تشکیل می‌دهد.

گلس‌نود تأیید کرد که به‌طور متوسط، دارندگان بلندمدت بطور متوسط تقریباً 228 درصد سود دارند. با این حال، این دارندگان اکنون علاقمند به فروش و کسب سود دارند.

سرمایه‌گذار مشهور و نویسنده مشهور رابرت کیوساکی اخیراً به دنبال‌کنندگان خود توصیه کرده است که در بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند، حتی اگر به مقدار کم باشد. ضمن اینکه اشاره کرد که هدف بعدی برای ارز دیجیتال پیشرو 300000 دلار است.

منبع : COINEDITION

لینک خبر: قیمت بیت کوین سر به فلک می‌کشد