در طول 24 ساعت گذشته، آلت کوینXRP به بالاترین سطح از حجم معاملات روزانه خود از 26 می رسیده است و در این حجم از معاملات ضرر آن مشخص بود.

 قرائت زیر 1، به این معنی است که در معاملات زیان آن بیشتر از سود است که اکنون این نسبت 2.016 بود، یعنی به ازای هر معامله ای که به زیان ختم شود، دو برابر سود وجود دارد.

این افزایش نتیجه عملکرد قیمت XRP بود. در 28 ژوئن، قیمت توکن در نمودارها به 0.48 دلار رسید ولی اکنون توکن دوباره به 0.47 دلار کاهش یافت، اگرچه افزایش سود برای دارندگان خوب است، اما افزایش سود رزرو شده می‌تواند صعود قیمت یک ارز دیجیتال را متوقف کند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌شود، تقریباً هر بار که متریک افزایش می‌یابد، بلافاصله پس از آن قیمت کاهش می‌یابد و اگر چنین باشد، ارزش آلتکوین ممکن است ظرف چند روز به 0.46 دلار کاهش یابد.

نمودار 1 قیمت احتمالی ریپل

علاوه بر این، AMBCrypto نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) را بررسی می‌کند. این معیار با ارزیابی سوددهی دارندگان و همچنین با شناسایی قیمت‌ها به ذخیره و زمان عرضه آن نیز کمک می‌کند.

هم اکنون، برای ریپل نسبت 30 روزه 5.45- درصد بود و معمولاً نسبت منفی به این معنی است که دارنده متوسط ​​XRP در ضرر است. بنابراین، اگر همه دارندگان تصمیم به فروش داشته باشند، میانگین بازدهی 5.45- درصد خواهد بود.

از لحاظ تاریخی، فرصت‌های خرید خوب زمانی ظاهر می‌شوند که معیار بین 8.59- تا 18.63- درصد باشد. به این ترتیب، قیمت توکن ممکن است قبل ازیک بازگشت مجدد، کاهش یابد.

بنابراین، پیش بینی 0.46 دلار امکان پذیر به نظر می‌رسد. با این حال، توجه به این نکته مهم است که امکان دارد با شروع یک رقابت وسیع‌تر آلتکوین، مجددا ارزش کریپتو به 0.48 دلار برسد، در یک چشم‌انداز بسیار صعودی، XRP می‌تواند تا 0.50 دلار نیز صعود کند.

با نگاهی به رشد شبکه پروژه، همانطور که از نام آن پیداست، Network Growth در یک شبکه کشش و همچنین پذیرش یک توکن را اندازه‌گیری می‌کند. اگر تعداد آدرس‌های جدیدی که اولین تراکنش خود را انجام می‌دهند افزایش یابد، رشد شبکه نیز افزایش می‌یابد.

نمودار2 قیمت احنمالی ریپل

هنگامی که کمبود آدرس‌های جدید وجود دارد، متریک سقوط می‌کند و اکنون کاهش این معیار نشان می‌دهد پذیرش توکن بسیار ضعیف بوده است و اگر این معیار در یک نقطه بسیار پایین باقی بماند، ممکن است برای XRP چالش برانگیز باشد.

در کوتاه مدت اهداف، بین 0.46 تا 0.48 دلار باقی می‌مانند، مگر اینکه اتفاق مهمی بیفتد و آلتکوین به این زودی‌ها به 0.50 دلار نرسد.

منبع خبر: ambcrypto

لینک مطلب: احتمال رسیدن ریپل به 0.5 دلار