علی‌رغم نزولی بودن بازار کریپتو در روزهای اخیر، برخی ارزهای دیجیتال مرتبط با بازی‌ها، رشد قیمت‌ قابل‌توجهی را تجربه کرده‌اند. دیسنترالند (MANA)، سندباکس (SAND)، اکسی اینفینیتی (AXS)، بیم (BEAM) و ولکان فورجد (Vulcan Forged) با نماد PYR، از جمله ارزهایی هستند که روز گذشته، سودهای قابل‌توجهی‌ را برای دارندگان خود به ارمغان آورده‌اند. از این رو، به بررسی روند حرکت قیمت آن‌ها می‌پردازیم.

دیسنترالند: قیمت دیسنترالند، یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال متاورسی، در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰ درصد رشد کرده و به ۰.۵۷۲۴ دلار رسیده است. علاوه بر این، ارزش بازار MANA به ۱.۰۷ میلیارد دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن به ۲۱۰.۳۴ میلیون دلار افزایش یافته است.

سندباکس: سندباکس با ۱۲.۰۲ درصد افزایش در روز گذشته، با قیمت ۰.۶۲۷۴ دلار معامله می‌شود. ارزش بازار توکن SAND به ۱.۲ میلیارد دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن هم به ۳۹۳ میلیون دلار افزایش یافته است.

اکسی اینفینیتی: اکسی اینفینیتی با ۳۶.۸۸ درصد رشد در روز گذشته، اکنون ۹.۷۵ دلار قیمت دارد. حجم معاملات ۲۴ ساعته توکن AXS نیز به ۷۰۴ میلیون دلار رسیده است. این توکن روز گذشته به سقف قیمتی یک ماهه خود یعنی ۱۱.۰۷ دلار نیز دست یافت.

بیم: قیمت BEAM که توکن اصلی شبکه بیم (Beam) است، روز گذشته بیش از ۱۳ درصد افزایش یافت. گاوها از این موضوع بسیار راضی هستند؛ زیرا قیمت این توکن طی ۲۴ ساعت، از ۰.۰۱۸۷۹ دلار به بیش از ۰.۱۰۱ دلار رسیده است. از طرفی، ارزش بازار آن به ۱.۰۴ میلیارد دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن به ۴۴.۴ میلیون دلار افزایش یافته است.

ولکان فورجد: قیمت ولکان فورجد، یکی دیگر از ارزهای دیجیتال مهم در حوزه بازی، روز گذشته بیش از ۱۷ درصد رشد کرد. PYR در زمان انتشار این خبر، با قیمت ۷.۸ دلار معامله می‌شود. ارزش بازار آن نیز با افزایشی ۱۸.۴۷ درصدی به ۲۲۱.۶۲ میلیون دلار رسیده است. حجم معاملات ۲۴ ساعته آن هم پس از رشد ۱۹۴.۷۵ درصدی به ۵۷.۳۲ میلیون دلار افزایش یافته است.

منبع : coingape.com

لینک مطلب : ارزهای دیجیتال برتر حوزه بازی در شروع کریسمس