FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

شبکه باز (TON) یک پلتفرم بلاکچین غیرمتمرکز که ابتدا توسط تلگرام طراحی شد بودجه عمده‌ای را از بازوی سرمایه‌گذاری صرافی ارزهای دیجیتال MEXC تامین کرده است.

TON یک سرمایه‌گذاری هشت رقمی را از MEXC Ventures یکی از شرکت‌های تابعه صرافی جهانی ارزهای دیجیتال MEXC دریافت کرده است. MEXC و بنیاد TON در ارتباط با تامین مالی وارد یک مشارکت استراتژیک با هدف ترویج جهانی شده‌اند. این هدف در پی دسترسی به Web3 با کاهش موانع ورود است.

صرافی کریپتو MEXC به عنوان بخشی از معامله، خدمات بازاریابی و تبلیغات را برای پروژه‌های مبتنی بر TON ارائه می‌کند. این شرکت همچنین قرار شده که خدمات وام وثیقه TON را راه‌اندازی و کارمزد معاملاتی توکن TON را حذف کند.

MEXC Ventures علاوه بر این موارد، به تامین مالی برنامه‌های کوچک مبتنی بر TON نیز ادامه خواهد داد. طبق بیانیه‌ای که در کوین تلگراف منتشر شد؛ MEXC و بنیاد TON همچنان درحال بحث در مورد بودجه برای کیف پول رمزنگاری در تلگرام هستند.

Web3 در تلگرام

طبق بیانیه‌های منتشر شده، با حمایت MEXC Ventures، بنیاد TON قصد افزایش پذیرش اکوسیستم Web3 را در پیام رسان تلگرام دارد. در ادامه افزودند: «این فناوری باید برای هرکسی صرف نظر از دانش او از دنیای بلاکچین راحت و آسان باشد.»

پاول دوروف بنیان‌گذار تلگرام، بارها به نقش بلاکچین TON در Web3 تلگرام اشاره کرده است. تلگرام کیف پول TON را در اواسط سپتامبر به عنوان یک برنامه کوچک ادغام کرد. همچنین به کاربران اجازه دسترسی مستقیم به سکه‌هایی مانند Toncoin (TON)، بیت کوین و تتر را می‌دهد. دوروف با وجود اینکه کیف پول TON یک اپلیکیشن شخص ثالث است؛ تاکید کرد که فناوری TON توسط جامعه منبع باز به جای تلگرام توسعه یافته است.

تلگرام در سال 2020 در پی درگیری با رگولاتورهای اوراق بهادار ایالات متحده، مجبور به قطع مشارکت خود در توسعه TON شد.

MEXC روزانه نزدیک به 600 میلیون دلار معامله می‌کند. این پلتفرم همچنین ادعا می‌کند که در استرالیا، استونی و ایالات متحده دارای مجوزهایی است. MEXC ادامه داد که علاوه بر این موارد در 200 کشور به کاربران خدمات ارائه می‌کند.

منبع: cointelegraph.com

منبع مطلب: TON در پی تبدیل تلگرام به یک برنامه Web3 فوق‌العاده