سبد ارزهای دیجیتال رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ اخیرا به بیش از 33 میلیون دلار افزایش یافته است که عمدتا به دلیل صعود قابل توجه میم کوین TROG جدید است. پلتفرم اطلاعات رمزنگاری Arkham گزارش داد که ارزش پرتفوی ترامپ پس از دریافت نیمی از عرضه TROG، یک سکه میم با مضمون قورباغه، دو برابر شد. توسعه دهندگان آن را ترکیبی از استراتژی مالی و شوخ طبعی توصیف می‌کنند.

داده‌های آرکام نشان می‌دهد که ترامپ 210.345 میلیارد میم کوین TROG به ارزش 19.9 میلیون دلار در اختیار دارد که این بزرگترین دارایی او است. او هم‌چنین دارای 579.29 هزار توکن Maga (TRUMP) به ارزش 7.75 میلیون دلار است، پس از آن اتر (ETH) با 1.79 میلیون دلار و Wrapped ETH (WETH) با 1.42 میلیون دلار قرار دارند. پورتفولیوی او همچنین شامل USD Coin (USDC) ،MAGA Hat (MAGA) ،Conan (CONAN) و MAGA VP (MVP) است.

بزرگترین دارایی ترامپ، میم کوین‌های او است، در حالی که ETH و WETH او از فروش NFT به دست می‌آیند.

TROG که در 2 ژوئن راه اندازی شد، از عکس‌های ویروسی ترامپ در سال 2017 الهام گرفته شد که شبیه قورباغه به نظر می‌رسید. ترامپ بزرگترین دارنده میم کوین TROG است و دومین دارنده TROG با 7.23 میلیارد TROG، 1.62 درصد از کل، به ارزش 450000 دلار است. 10 دارنده برتر 66.72 درصد از عرضه TROG را کنترل می‌کنند، که نگرانی در مورد تمرکز را افزایش می‌دهد.

قبل از 27 می، بزرگترین هلدینگ ترامپ توکن MAGA (TRUMP) بود. پس از محکومیت او، کیف پول او کمک‌های زیادی دریافت کرد که به عنوان اعتراض یا حمایت تعبیر شد. ترامپ از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند. کمپین او کمک‌های بیت‌کوین (BTC) و ETH را از طریق Coinbase Commerce می‌پذیرد و قول می‌دهد در صورت انتخاب شدن، از ارزهای دیجیتال پشتیبانی کند. در رویداد اخیر NFT در Mar-a-Lago، او بر پذیرش کمک‌های ارزهای دیجیتال توسط کمپین خود تأکید کرد.

ترامپ در مصاحبه‌ای با CNBC در ماه مارس به اهمیت رمزارز پی برد و گفت: «مطمئن نیستم که در این مرحله بخواهم [کریپتو] را حذف کنم.» او در صحبت با دارندگان NFT، از سیاست‌های ارزهای رمزنگاری شده دولت بایدن انتقاد کرد و از حامیانش خواست در صورت تمایل به ارز دیجیتال به او رای دهند.

منبع خبر: coinpaprika

لینک مطلب: ثروت کریپتو ترامپ به 33 میلیون دلار رسید