بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، در ماه نوامبر قفل توکن چند پروژه ارز دیجیتال، در مجموع به ارزش تقریباً ۴۴۳ میلیون دلار، باز خواهد شد. در این میان، هش فلو (HFT)، آپتوس (APT) و اولانچ (AVAX)، از جمله پروژه‌هایی هستند که بیشترین عرضه توکن را خواهند شد.
طبق گزارش‌ها، پروژه هش فلو قفل ۱۶۰٫۳۸ میلیون توکن HFT را در تاریخ ۷ نوامبر باز خواهد کرد. از این رقم، ۴۸٫۳ میلیون توکن برای تیم اصلی، ۴۱۶،۶۷۰ توکن برای پاداش‌دهی به جامعه، ۴۹٫۱۶ میلیون توکن برای توسعه اکوسیستم و ۶۲٫۵ میلیون توکن برای سرمایه‌گذاران اولیه، خواهد بود.همچنین، پروژه اولانچ هم قصد دارد ۹٫۵۴ میلیون توکن AVAX را در تاریخ ۲۴ نوامبر منتشر کند. توزیع این توکن‌ها به این صورت است که ۲٫۲۵ میلیون توکن برای همکاری‌های استراتژیک، ۱٫۶۷ میلیون توکن برای بنیاد اولانچ، ۴٫۵ میلیون توکن برای تیم و ۱٫۱۳ میلیون توکن برای برندگان ایردراپ، اختصاص خواهد یافت.
پروژه آپتوس هم ۲۴٫۸۴ میلیون توکن APT را منتشر خواهد کرد که توزیع آنها به صورت زیر است:
۱٫۳۳ میلیون توکن برای بنیاد، ۱۱٫۸۸ میلیون توکن برای مشارکت‌کنندگان اصلی، ۸٫۴۲ میلیون توکن برای سرمایه گذاران و ۳٫۲۱ میلیون توکن برای جامعه، خواهد بود.
در حالی که سرمایه‌گذاران از رالی بازار کریپتو در ماه اکتبر بسیار خوشحال بودند، اکنون این سوال پیش آمده که بازگشایی قفل این توکن‌ها می‌تواند قیمت‌ها را پایین بیاورد یا خیر. اما باید به این نکنه توجه داشت که بازگشایی توکن های قفل شده حتما روی قیمت این رمز ارزها تاثیر نخواهد داشت.

منبع : beincrypto.com

لینک مطلب : بازگشایی توکن هایی به ارز 443 میلیون دلار در ماه نوامبر