Cardano (ADA) از نظر قیمت و توسعه اکوسیستم سال پر حادثه‌ای داشته است. فعالیت این شبکه در حال افزایش است. همچنین مشارکت‌ها نیز در حال گسترش هستند و قیمت ADA افزایش نسبتا خوبی دارد.

قیمت ADA ارز دیجیتال بومی Cardano، تنها در 30 روز گذشته بیش از 51 درصد افزایش داشته است. زیرا نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران شروع به انباشته شدن در سطح قیمت 0.25 دلار کرده‌اند. طبق معیارهای زنجیره‌ای IntoEthBlock، نهنگ‌ها در ماه گذشته 1.89 میلیارد ADA جمع آوری کردند. ارزش حدودی این مقدار 600 میلیون دلار است که نشان از افزایش اعتماد در بین دارندگان بزرگ است.

چند روز اول نوامبر شاهد افزایش قابل توجهی در معاملات نهنگ ADA بودیم. داده‌های ردیاب هوش رمزنگاری Santiment نشان می‌دهد که در هفته اول نوامبر بیش از 12 هزار تراکنش بزرگ انجان شده است.

چنین نقل‌وانتقالاتی این چنینی می‌تواند به سود معامله‌گران از روند صعودی اکتبر مرتبط باشد. همچنین جریان ورودی به کیف پول‌های ADA همزمان افزایش یافته که نشان از ادامه روند صعودی است.

قیمت ADA در بازه زمانی بزرگتر شاهد نوسانات بسیار بوده است. آلت کوین از 0.2464 دلار در ابتدای سال شاهد رشد 83 درصدی بود و در آوریل به بالاترین حد سالانه خود یعنی 0.4518 دلار رسید. طی ماه‌های بعد سقوط قیمتی زیادی داشت و به 0.24 دلار کاهش یافت. با این وجود در ماه اکتبر یک روند صعودی جدید را آغاز کرد. زیرا پول‌ها شروع به سرازیر شدن به بازار گسترده ارزهای دیجیتال کرده‌اند.

در حال حاضر مجموعا 656.14 میلیون توکن ADA به ارزش 253.47 میلیون دلار در پروتکل‌های شبکه موجود است. علاقه به بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi) در Cardano به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

باطن Cardano همچنین به افزایش مداوم آلت کوین اشاره می‌کند. Santiment فاش کرده که شبکه Cardano از طریق فعالیت‌های توسعه در 40 روز گذشته در بین سایر بلاکچین‌ها پیشرو بوده است. Cardano در حال حاضر با Polkadot شراکت دارد زیرا بلاکچین‌ها به دنبال افزایش قابلیت همکاری و مقیاس‌پذیری هستند.

منبع: bitcoinist.com

منبع مطلب: رشد صعودی قیمت ADA