WIF از PEPE پیشی گرفت و پس از DOGE و SHIB به سومین سکه بزرگ میم از نظر ارزش بازار تبدیل شد. در حالی که کل بازار ارزهای دیجیتال نسبتاً باثبات باقی مانده است، سکه‌های میم با افزایش محسوس روبرو بوده‌اند و در این میان، Dogwifhat به عنوان پیشرو ظهور کرده است.

سکه داغ میم بر پایه سولانا، اخیراً به بالاترین قیمت خود در طول تاریخ رسیده است. این جهش قیمتی باعث شده تا این سکه به سومین سکه بزرگ میم از نظر ارزش بازار، پس از دوج کوین و شیبا اینو تبدیل شود.

قیمت این کوین معاملات روز را با ۳.۲۱ دلار آغاز کرد و تا حدود ساعت ۹ صبح به وقتِ شرق آمریکا تقریباً بدون تغییر باقی ماند. سپس شاهد یک جهش ناگهانی بود.

امروز صبح این کوین به بالاترین قیمت خود در تمام دوران یعنی بالای ۴ دلار رسید. در حال حاضر قیمت آن ۳.۷۳ دلار است که نسبت به روز گذشته بیش از ۲۰ درصد افزایش یافته است.

عملکرد اخیر Dogwifhat، قوی‌ترین رشد روزانه این سکه از زمان عرضه آن تاکنون را نشان می‌دهد.

این سکه با عملکرد خیره‌کننده خود، از سکه‌ی تثبیت‌ شده‌تر میم یعنی پپه (Pepe) پیشی گرفت و موفق به کسب جایگاه سی و هشتم در بین ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر شد.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، ارزش بازار Dogwifhat در حال حاضر به ۳.۷ میلیارد دلار رسیده است، در حالی که پپه با ارزش بازار ۳.۳۲ میلیارد دلار، در جایگاه ۴۳ قرار دارد. این جهش قابل توجه، باعث شده تا Dogwifhat از رقیب قدیمی خود یعنی پپه عبور کند.

مهم است که به یاد داشته باشیم سکه‌های میم (meme coins) بسیار پرنوسان هستند و از زیرساخت‌های محکم برخوردار نیستند. سکه‌های میم تحت تأثیر اتفاقات تصادفی قرار می‌گیرند، مانند توییت‌ها، اخبار نامرتبط و نوسانات قیمت سایر ارزهای دیجیتال. احساس بازار نقش بسیار مهم‌تری نسبت به هر عامل ملموسی در هدایت این توکن‌ها ایفا می‌کند.

سکه‌های میم دیگر نیز امروز عملکرد خوبی داشتند. در جمع ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار، امروز ۴ تا از بهترین عملکردها متعلق به سکه‌های میم است. دوج‌کوین (Dogecoin) با رشد ۱۶.۸۳ درصد، فلوکی (Floki) با رشد ۱۲.۷ درصد و بونک (BONK) با رشد ۱۰ درصد.

در میان ارزهای دیجیتال خارج از ۱۰ ارز برتر، قیمت توکن پپه با ۲ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۰۷۸۸۳ دلار رسیده است. همچنین، شیبا اینو نیز با رشد ۵.۸۵ درصدی در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۱۷۹ دلار معامله می‌شود.

از ۱۰۰ سکه‌ میم برتر بازار، در ۲۴ ساعت گذشته ۶۵ مورد شاهد افزایش قیمت بوده‌اند.

منبع : cryptonews

لینک خبر : WIF به سومین سکه بزرگ میم تبدیل شد