دوج کوین (DOGE) در روز چهارشنبه و در میان یک هفته پر تلاطم رمز ارزهای پایه، وارد نوسانات بازار شد که با فروش قابل‌توجه بیت کوین منتسب به ماینرها این تلاطم تشدید شد.

 درصد عرضه DOGE توسط کسانی که هر کدام بیش از 0.1 درصد دارند از 45.3 درصد به 41.3 درصد کاهش یافته است ولی در حال حاضر سرمایه‌گذاران خرده‌فروش و متوسط ​​سهم بیشتری از کل عرضه DOGE را در اختیار دارند.

نمودار 1 قیمت 3 دلاری دوج کوین

قابل ذکر است، که این توزیع جدید باعث شده است سرمایه‌گذاران خرده‌فروش و متوسط ، از نظر تاریخی، احتمالاً به جای HODL، سهام خود را بفروشند و این موضوع تا حدی چالش پیش‌روی گاوها را بیشتر می‌کند.

 علیرغم احساسات نزولی غالب، برخی از تحلیلگران نسبت به آینده DOGE خوش‌بین هستند. Taldigrade معامله‌گر دوج کوین پیش‌بینی صعودی خود را به اشتراک گذاشت و اظهار داشت که DOGE در هر دوره Ladle Pattern ایجاد می‌کند، بنابراین Dogecoin صعود می‌کند آیا آماده هستید؟

این کارشناس تشابهاتی را با الگوهای تاریخی ترسیم نمود و تأکید کرد که دوره‌های صعودی قبلی در سال های 2017 و 2021 با مراحل تثبیت طولانی مدت انجام شده است که در نهایت منجر به افزایش قابل توجه بیش از 2000 درصد شد.

 به گفته وی، اگر اتفاق مشابهی رخ دهد، DOGE به طور بالقوه می‌تواند به هدف قیمت 3 دلاری برسد.

جیک ووجاستیک تحلیلگر، با تکرار این احساس تأکید کرد که DOGE اخیراً از یک روند حمایتی طولانی‌مدت برگشته است و موقعیت مطلوبی را برای یک حرکت صعودی قابل توجه ایجاد کرده است.

نمودار 2 قیمت 3 دلاری دوج کوین

همچنین آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران BitMEX، نیز ابراز خوش بینی کرد و قصد خود را برای خرید DOGE بیشتر در مرحله ادغام فعلی ابراز کرد، وی توییت کرد که من عاشق این تلاطم یک طرفه در کاهش قیمت شت کوین هستم و به کیف هایم PENDLE و DOGE را اضافه می‌کنم.

ولی درمیان این خوش‌بینی‌ها، هشدارهایی نیز شنیده می‌شود. Cryptojack معامله‌گر هشدار داد که DOGE باید بالای 0.13 دلار در شمع هفتگی بسته شود تا حرکت صعودی را حفظ کند و از خطرات نزولی احتمالی مرتبط با شکست در سطوح تکنیکال اساسی جلوگیری کند.

نمودار3 قیمت 3 دلاری دوج کوین

در حال حاضر، DOGE با قیمت 0.1253 دلار معامله می‌شود که نشانه افزایش متوسط ​​2.59 درصدی در 24 ساعت گذشته است در صورتی‌ که این ارز دیجیتال در هفته گذشته تقریباً 10 درصد کاهش داشت.

منبع خبر: zycrypto

لینک مطلب: آیا قیمت دوج کوین 3 دلار می‌شود