آدریان کریون مدیر عامل Spielworks گفت: «NFT‌ها قدرت استخراج و کاهش مواد را برای بازیکنان بازی Dungeon Worlds فراهم می‌کند.»

استارت آپ بازی‌های بلاکچین Spielworks، با پلتفرم Web3 Mycelium Network همکاری کرده تا امکان بازپرداخت برای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را راه‌اندازی کند.

کاربرانی که داخل این برنامه NFTهایی به نام Reverties دریافت می‌‌کنند، واجد شرایط بازپرداخت کامل کوین USD هستند. همچنین این پروژه به کاربران امکان اشتراک سری جدید NFT‌ها را در بازی Spielworks به نام Dungeon Master را می‌دهد. کاربران از طریق مکانیزم ضرب جداگانه و با استفاده از USDC می‌توانند NFTها را خریداری کنند. از طریق ضرب USDC به یک استخر وام غیرمتمرکز مالی (Defi) در پروتکل Aave منتقل می‌شود.

Spielwors طی این مشارکت برای پشتیبانی از خرید USDC از Mycelium Network استفاده خواهد کرد.

سود به دست آمده در استخر وام برای باز خرید توکن Spielwork، صرف کمک به جامعه این موسسه خواهد شد. بخشی از درآمد نیز برای کمک به انجمن حفاظت از Wombat استرالیا اخصاص خواهد گرفت.

طبق گفته آدریان کریون یکی از بنیان‌گذاران و مدیر عامل Spielworks، بازیکنان در بازی Dungeon Worlds می‌توانند از NFT برای قدرت استخراج و کاهش مواد استفاده کنند.

کریون گفت: «افراد NFTها را به صورت فنی در بازار ثانویه با قیمت پایین‌تر می‌فروشند. اما توانایی پس گرفتن تمام پول خود را نیز دارند.»

در ادامه کریون گفت: «افراد به سادگی با کلیک بر روی دکمه بازپرداخت NFTها، وارد صفحه ضرب می‌شوند. در ادامه امضای تراکنش برای تایید انتقال به صورت قرارداد هوشمند ظاهر خواهد شد. در نتیجه به طور خودکار مبلغ بازپرداخت را از مجموعه وجوه می‌گیرند.»

منبع: cointelegraph.com