FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

ارز دیجیتالGRT، توکن اصلی استفاده شده در شبکه‌ی پروتکل گراف است. گراف یک پروتکل غیرمتمرکز برای جستجو و استعلام داده‌ها در بلاک چین است که برای ایجاد ارتباط بین برنامه‌های غیرمتمرکز و داده‌های آن‌ها استفاده می‌شود.

توکن GRT برای انجام عملیات‌های مختلف در شبکه، از جمله پرداخت هزینه به نودها برای پردازش و جستجوی داده‌ها، پرداخت به توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیرمتمرکز و تشویق شرکت‌کنندگان در فعالیت‌های شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ارز GRT بر اساس استاندارد ERC-20 بر روی بلاک چین Ethereum ایجاد شده است. این استاندارد به توکن‌ها امکاناتی مانند قابلیت انتقال، ذخیره‌سازی و معامله را می‌دهد.

توکن GRT در حال حاضر قابل خرید و فروش در صرافی‌های رمزارزی مختلف است و همچنین، می‌توان این توکن را در کیف پول‌های سازگار با استاندارد ERC-20 ذخیره کرد.

در حال حاضر ارزش بازار GRT تقریباً ۱.۱۵ میلیارد دلار است. ارز دیجیتال GRT در رتبه 40 بازار قرار گرفته و 0.09 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.119 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان GRT

نقطه طلایی ورود 0.04 تا 0.065
نقطه منطقی ورود 0.065 تا 0.09

هولدرهای عزیز الان زمان خیلی مناسبی برای خرید هست و 10 تا نهایتا 15 درصد از سرمایه خودتان را به این ارز تخصیص دهید.

چگونه ارز دیجیتال GRT را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال GRT می‌توانید با مراجعه به کانال صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.