ارز دیجیتال هدرا هش‌گراف یا HBAR یکی از پلتفرم‌های محبوب در بازار ارزهای دیجیتال است که خود را به عنوان جایگزین ایمن‌تر و سریع‌تر برای فناوری بلاک چین معرفی کرده است. این پلتفرم که در سال 2016 معرفی شد، مبتنی بر فناوری دفتر کل توزیع شده است.

پلتفرم هدرا هش‌گراف توانایی انجام تراکنش با سرعت بالا و هزینه کمتر نسبت به سایر پلتفرم‌ها را دارد و این دلیل اصلی جاه‌طلبی تیم توسعه آن است. همانطور که می‌دانید در اکثر شبکه‌های ساخته شده بر روی پلتفرم بلاک چین، اعتبارسنجی آنها توسط ماینینگ انجام می‌شود. ماینینگ فرآیندی پر انرژی است که برای تایید تراکنش‌ها به پردازش‌های سنگین و کارکرد کامپیوتر نیاز دارد.

پلتفرم هدرا هش‌گراف می‌تواند ماینینگ را حذف کرده و با استفاده از دفتر کل با ساختاری جدید، این مشکل را حل کند. هدف هدرا هش‌گراف تبدیل شدن به سریع‌ترین بلاک چین در بازار است. این شرکت می‌خواهد با استفاده از پلتفرم‌هایی شبیه به شبکه‌های آیوتا و ترون به یک شبکه مادر تبدیل شود تا پروژه‌های غیرمتمرکز بسازد. در حال حاضر بیش از 1000 ارز دیجیتال، از بلاک چین Hedera Hashgraph استفاده می‌کنند.

هدرا هش‌گراف همچنین به عنوان محبوب‌ترین رسانه برای راه‌اندازی، ایجاد قراردادهای هوشمند و یکی از بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری در بازار معرفی شده است.

در حال حاضر ارزش بازار HBAR تقریباً 1.68 میلیارد دلار است. ارز دیجیتال HBAR در رتبه 33 بازار قرار گرفته و 0.13 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.052 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان HBAR

نقطه طلایی ورود 0.02 تا 0.035
نقطه منطقی ورود 0.036 تا 0.042

قیمت این ارز پتانسیل رسیدن به یک دلار را نیز دارد.

افراد خیلی صبور می‌توانند مقدار کمی در قیمت فعلی خریداری نمایند، اما پیشنهاد ما این است که باز صبوری کنید و در نقاط پایین‌تر خریداری نمایید.

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

چگونه ارز دیجیتال HBAR را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال HBAR می‌توانید با مراجعه به صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.