صرافی کوین بیس، پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، با انتشار اطلاعیه‌ای در روز چهارشنبه ۳ ژانویه، اعلام کرد که آلت کوین هایومپر (HONEY) را در نقشه‌راه خود گنجانده و احتمال اضافه کردن این توکن را مورد تحقیق قرار خواهد داد.

این تصمیم بر تعهد کوین بیس برای لیست کردن رمزارزهایی که مطابق معیارهای آن است، تأکید می‌کند.

هایومپر، یک آلت کوین نسبتا کوچک با ارزش بازار ۸۷ میلیون دلار در بلاکچین سولانا (SOL) است، در حال حاضر در صرافی‌های ارزهای دیجیتال بزرگ لیست نشده است.

به همین دلیل، بلافاصله پس از اطلاعیه‌ کوین بیس، قیمت هایومپر ۱۰۰ درصد افزایش یافت. در حال حاضر، HONEY با رشد ۵۰ درصدی روزانه در محدوده قیمتی ۰.۱۹۰۱ دلار معامله می‌شود و حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت گذشته به میزان خیره‌کننده ۱۰۰۰ درصد افزایش یافته است.

از توکن‌های سولانا بعد از احتمال اضافه شدن به کوین بیس 100 درصد رشد داشت2

هایومپر که در نوامبر ۲۰۲۲ راه‌اندازی شد، خود را به عنوان یک شبکه نقشه‌برداری (Mapping) جهانی غیرمتمرکز متمایز می‌نماید و یک ساختار انگیزشی جدید به نام مدل Drive-to-Earn را معرفی می‌کند.

تحت این مدل، فعالان شبکه برای گرفتن تصاویر با حجم بالای ۴K در سطح خیابان با استفاده از دستگاه‌های تخصصی به نام ۴K Dashcams، جوایزی دریافت می‌کنند.

فرآیند جمع‌آوری تصویر شامل دستگاه‌های منحصربه‌فردی است که دوربینی را که برای ضبط تصویر در سطح خیابان طراحی شده، با دستگاه استخراج بلاکچین ترکیب می‌کند و به شکل تصاویر ۴K درمی‌آورد. همچنین، کاربران مجهز به این دوربین‌ها در فعالیت‌های استخراج شرکت نموده و HONEY به عنوان پاداش دریافت می‌کنند.

کوین بیس که به ‌خاطر فرآیند لیست کردن سخت‌گیرانه‌اش شناخته می‌شود، می‌تواند اعتبار، اعتماد و دید بیشتری را برای HONEY در فضای ارزهای دیجیتال به ارمغان بیاورد. چنین اقدامی ممکن است به چالش‌های موجود در HONEY رسیدگی کند و سرمایه‌گذاران و معامله‌گران جدید را به بازار این رمزارز جذب نماید.

منبع : coingape.com

لینک مطلب : یکی از توکن‌های سولانا بعد از احتمال اضافه شدن به کوین بیس 100 درصد رشد داشت