اجتماع لونا کلاسیک (LUNC) پیشنهاد توکن سوزی را داده و مشغول تحقیق درمورد سوزاندن ۸۰۰ میلیون استیبل‌کوین USTC می باشد. این توکن‌سوزی شامل استفاده از یک روش قانونی قابل دوام است که توسط یک اعتبارسنج برای سوزاندن این توکن‌ها از خزانه لونا کلاسیک که در کیف پول چندامضایی Risk Harbor نگهداری می‌شود، استفاده می‌گردد.

برخی از نگرانی‌ها توسط اعتبارسنج‌ها، به‌ویژه در رابطه با پیامدهای قانونی Proposal ۱۱۹۱۳، مطرح شده است. در میان کاهش قابل‌توجه قیمت‌ رمزارزهای LUNC و USTC و با هدف کاهش عرضه و احیای توکن‌های این اکوسیستم، پیشنهاد توکن‌سوزی مورد توجه بازار قرار گرفته است.

یکی از اعتبارسنج‌ها معتقد است که فرایند توکن‌سوزی را از طریق یک قرارداد ساده‌شده آغاز نماید که در طی آن، ۸۰۰ میلیون USTC را از خزانه لونا کلاسیک به یک آدرس غیرفعال منتقل می‌شود.

این رویکرد به دلیل مفقود شدن کلیدها توسط Risk Harbor و موافقت آن‌ها با قرار دادن این کیف پول در لیست سیاه در نظر گرفته شده است. از آنجایی که بازیابی وجوه از طریق صاحبان کیف پول غیرممکن بوده و در حال حاضر، قرار گرفتن در لیست سیاه نتیجه‌ای ندارد، جامعه در عوض به سوزاندن توکن‌ها متمایل است.

راه‌حل پیشنهادی مستلزم آن است که یک توسعه‌دهنده اصلی قراردادی را با استفاده از یک فرمان MsgSend تنظیم کند تا همه دارایی‌ها را به آدرس غیرفعال تعیین‌شده انتقال دهد.

متعاقباً، این قرارداد از طریق حاکمیت به یک شناسه کد خاص منتقل می‌شود و نیاز اعتبارسنج‌ها به نصب هر کدی را از بین می‌برد. منظور از این عملکرد تقلیل پیش بینی شده از بازخوردهای قانونی حوالی این عمل است.

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت LUNC حدود ۸ درصد افزایش داشته و در محدوده ۰.۰۰۰۱۸۰ دلار معامله می‌شود، اما در این مدت حجم معاملات کاهش یافته است.

از سوی دیگر، USTC با قیمت ۰.۰۴۱۱ دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده رشد ۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته بوده و در همین مدت، حجم معاملات آن ۲۶ درصد افزایش یافته است.

منبع : coingape.com

لینک مطلب: پیشنهاد توکن سوزی جدیدی از طرف ترا کلاسیک