حساب توییتری با نام کاربری ساتوشی (Satoshi) که از سال ۲۰۱۸ غیرفعال بود و اخیراً دوباره شروع به انتشار توییت کرده، در یک توییت جدید پیام مرموزی را به اشتراک گذاشته است.

روز گذشته، توییت جدیدی از حساب مورد نظر ارسال شد. در این توییت، اکانت ساتوشی گفته است که معمای شخصیت او در سال ۲۰۲۴ با شواهد زیادی حل شده و به این ترتیب، هویت بنیانگذار بیت کوین فاش خواهد شد. لازم به ذکر است که توییت مذکور، به صورت وارونه و برعکس نوشته شده که آن را مرموزتر و جالب‌ توجه‌تر می‌کند.

حساب توییتری که ادعا می کند ساتوشی است به زودی هویت واقعی خود رو فاش می کند2
حساب توییتری که ادعا می‌کند ساتوشی است و به زودی هویت خود را فاش می‌کند.

حساب توییتری مورد بحث از ۲ اکتبر روزانه پست‌های مرتبط با بیت کوین را به اشتراک می‌گذارد. قبل از این تاریخ، آخرین پست او به ۳۱ اکتبر ۲۰۱۸ برمی‌گشت.
برخی بر این عقیده هستند که این حساب تحت نظر کریگ رایت است که مدعی شده، ساتوشی ناکاموتو معروف است و حتی مدعی آن شده است که حق چاپ و نشر وایت پیپر بیت‌ کوین در اختیار او است. سال‌ها پیش، پیام‌های زیادی از حساب کاربری مذکور توسط یکی از نزدیکان کریگ رایت به اشتراک گذاشته شد. کریگ رایت همچنین یک ارز دیجیتال جدید به نام بیت‌کوین ساتوشی ویژن (BSV) را راه‌اندازی کرد که ادعا می‌کرد بیت ‌کوین واقعی است.
با این حال، ادعاهای کریگ رایت به طور کلی در بازار ارزهای دیجیتال پذیرفته نشده است.

منبع: cryptonews.net

لینک مطلب: حساب توییتری که ادعا می کند ساتوشی است به زودی هویت واقعی خود رو فاش می کند